Arka Gdynia – Zagłębie Sosnowiec: Typy, kursy, zakłady 12.05 | 1. liga

Wojciech Sikora

12 maja 2024

Arka Gdynia, typy
Jeszcze trzy kolejki pozostały drużynom 1. ligi, by móc powalczyć o awans bądź utrzymanie na kolejny sezon. Arka Gdynia, w jednym z trzech spotkań tego dnia, podejmie na swoim stadionie ekipę Zagłębia Sosnowiec. Od 2020 roku gospodarze walczą o powrót do Ekstraklasy i już teraz są bardzo blisko, by wreszcie tego dokonać. Czy ostatnia drużyna w tabeli będzie w stanie im dziś zagrozić? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy na mecz Arka Gdynia – Zagłębie Sosnowiec.
Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Arka Gdynia – Zagłębie Sosnowiec?
  2. Zapowiedź meczu Arka Gdynia – Zagłębie Sosnowiec.
  3. Jakie są kursy na mecz Arka Gdynia – Zagłębie Sosnowiec?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Arka Gdynia – Zagłębie Sosnowiec?

Arka Gdynia – Zagłębie Sosnowiec: typy bukmacherskie

Zagłębie Sosnowiec to jedyna drużyna w polskiej 1. lidze, która nie zdobyła jeszcze 20 punktów. Oznacza to dla nich już pewny spadek do 2. ligi. Muszą jeszcze jednak skończyć sezon i rozegrać 3 ostatnie kolejki, a w pierwszej z nich podejmą na wyjeździe Arkę Gdynie.

1.67

ARKA GDYNIA WYGRA

Z HANDICAPEM -1.5 GOLA

betfan

Gospodarze aspirują do bezpośredniego awansu do Ekstraklasy i są na świetnej drodze by tego dokonać. Co więcej mają jeszcze jeden zaległy mecz, więc tym bardziej 3. GKS Katowice, może mieć problemy by przebić się do top 2. Tutaj jednak różnica klas obu ekip jest na tyle duża, że Arka Gdynia powinna spokojnie wygrać różnicą dwóch goli.

Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec: kursy bukmacherskie

  • Wygrana Arka Gdynia - 1.24
  • Remis - 5.80
  • Wygrana Zagłębie Sosnowiec - 11.00
  • Powyżej 2.5 goli - 1.54
  • Obie drużyny strzelą gola - 2.18
W tym zestawieniu eksperci widzą znacznego faworyta po stronie Arki Gdynia, na których to obecny kursy wynosi 1.24. Tym samym dużym underdogiem będzie Zagłębie Sosnowiec, których szanse wyceniane są przelicznikiem 11.00. Mnożnik jaki możemy znaleźć na podział punktów, czyli remis, to 5.80.

Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz Stal Rzeszów a Bruk-Bet Termalica, w ramach 32. kolejki 1. ligi polskiej, odbędzie się 12 maja o 12:40 na Stadionie GOSiR w Gdyni. Mecz będzie transmitowany na kanale Polsat Sport 1 z polskim komentarzem.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy