Arka Gdynia – Odra Opole: Typy, kursy, zakłady 30.05 | baraże o Ekstraklase

Adrian Krawczyk

29 maja 2024

W drugim meczu barażów o Ekstraklasę Arka Gdynia podejmie na własnym obiekcie Odrę Opole. Drużyna z Gdyni rzutem na taśmę straciła bezpośredni awans do Ekstraklasy kosztem GKS-u Katowice. Niewątpliwie było to dużej rozczarowanie dla tej drużyny. Czy będą się w stanie pozbierać i ograć Odrę Opole wchodząc do finału barażów? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Arka Gdynia – Odra Opole.

Arka Gdynia, typy

Z tego artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Arka Gdynia – Odra Opole?
  2. Zapowiedź meczu Arka Gdynia – Odra Opole
  3. Jakie są kursy na mecz Arka Gdynia – Odra Opole?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Arka Gdynia – Odra Opole?

Arka Gdynia – Odra Opole typy bukmacherskie

Betfan logo
Wygrana Arki Gdynia
Kurs 1.93
Zagraj już teraz

Arka miała wszystko w swoich rękach, aby awansować do Ekstraklasy po przerwie. Przegrali oni jednak spotkanie z GKS-em Katowice i przez to właśnie to drużyna z Katowic bezpośrednio zameldowała się w Esie. Arce pozostaje walczyć w barażach, a ich pierwszym rywalem będzie Odra Opole, która zajęła 6. lokatę w Fortuna 1. Liga. Jeżeli Arka się pozbiera i zagra tak jak choćby jeszcze miesiąc temu to w tym spotkaniu nie powinna mieć kłopotów. Dodatkowo w tym spotkaniu zagrają na własnym obiekcie, więc wydaje się, że zadanie jest nieco ułatwione. Stawiam na wygraną Arki.

Arka Gdynia – Odra Opole kursy bukmacherskie

  • Wygrana Arka Gdynia – 1.63
  • Remis – 3.70
  • Wygrana Odra Opole – 4.95
  • Powyżej 2.5 goli – 1.91
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.77

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Arka Gdynia – Odra Opole wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Arki Gdynia (kurs 1.63). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości – Odra Opole, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 4.95. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Arka Gdynia – Odra Opole to może liczyć na kurs 3.70. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.91, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.83.

Arka Gdynia – Odra Opole gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Czwartkowy mecz pomiędzy Arką Gdynia, a Odrą Opole, a w ramach półfinałów barażów o Ekstraklasę, odbędzie się 30. maja o 20:30 na Stadionie GOSiR w Gdynii. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Arka Gdynia – Odra Opole przeprowadzi Polsat Sport 2.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej.

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy