Pobierz aplikację betfan na telefon
Arka – Chrobry, zapowiedź półfinału barażu o Ekstraklasę
Arka Gdynia podejmie Chrobrego Głogów w drugim meczu barażowym o Ekstraklasę. Wcześniej Korona zagra z Odrą Opole. Ekipa z Pomorza była blisko wywalczenia bezpośredniego awansu, ale ostatecznie to Widzew wrócił do najwyższej klasy rozgrywkowej.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Arka Gdynia – Chrobry Głogów (26.05. godz. 20:45) – zapowiedź

Arka miała znakomitą serię po wznowieniu rozgrywek w 2022 roku. Pierwsze 10 meczów ligowych w tym roku to 9 zwycięstw oraz remis. Wydawało się, że nikt już ich nie zatrzyma w drodze po bezpośredni awans do Ekstraklasy. Passa została przerwana przez Resovię, która u siebie pokonała ich 4:1. Następnie Arka musiała uznać wyższość Miedzi I zremisowała z Podbeskidziem. Te wyniki spowodowały, że to Widzew wywalczył awans, a Arka musi grać w barażach. Chrobry dostał się do baraży, mimo że wygrał tylko jeden z ostatnich pięciu meczów. Forma ekipy z Głogowa w ostatnim czasie pozostawiała wiele do życzenia, ale ich kończący mecz w rundzie zasadniczej to był popis w starciu z Zagłębiem Sosnowiec I wygrana 4:0. Arka to jednak dużo bardziej wymagający przeciwnik, zwłaszcza kiedy gra na własnym obiekcie.

Arka Gdynia – Chrobry Głogów (26.05. godz. 20:45) – bezpośrednie mecze

Arka w tym sezonie grała z Chrobrym dwukrotnie I oba mecze kończyły się porażkami gdynian. Druga kolejka to był pojedynek w Gdyni, wtedy Chrobry wygrał 2:0, rewanż miał miejsce pod koniec listopada, tym razem u siebie ekipa z Głogowa pokonała rywali 1:0. Przez ostatnie dwa lata oba zespoły grały cztery razy I bilans jest niekorzystny dla Arki, która raz wygrała, zanotowała remis I dwa razy przegrała.

Arka Gdynia – Chrobry Głogów (26.05. godz. 20:45) – typ

1.80

WYGRANA ARKI

betfan

Mimo dwóch porażek Arki w tym sezonie uważam, że wiosną mają dużo lepszy zespół niż podczas jesiennych meczów. Są zdecydowanym faworytem do awansu I powinni poradzić sobie z Chrobrym. Moim zdaniem Arka wygra I zagra w finale baraży.

Arka Gdynia – Chrobry Głogów (26.05. godz. 20:45) – transmisja

Mecz Arki z Chrobrym odbędzie się w Gdyni, a start zaplanowano na godzinę 20:45. Sędzią głównym tego spotkania wyznaczony został Szymon Marciniak. Transmisja meczu dostępna będzie na kanale Polsat Sport Extra oraz w Internecie I aplikacji mobilnej Polsat Box Go.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!