Argentyna – Kanada: Typy, kursy, zakłady 21.06 | Copa America 2024

Adrian Krawczyk

20 czerwca 2024

W piątek czeka nas pierwszym mecz na Copa America 2024. Obrońca tytułu, a więc Argentyna zmierzy się w nim z Kanadą. Dysproporcja według analityków w tym spotkaniu jest znacząca, albowiem dużo większe szanse daje się Argentynie.

Argentyna

Czy faktycznie aż w taki sposób należy skreślać reprezentację Kanady, który przecież solidnie prezentowała się na Mundialu w Katarze? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Argentyna – Kanada.

Argentyna – Kanada typy bukmacherskie

Betfan logo
Powyżej 2.5 gola
Kurs 1.75
Zagraj już teraz

Argentyna oczywiście na turniej Copa America przyjeżdża jako główny faworyt do wygrania całego turnieju. Mieli oni bardzo dobre mecze towarzyskie, a dodatkowo są niepokonani od pięciu spotkań. Niewątpliwie Kanadzie będzie bardzo ciężko w tym meczu, ale muszą mieć w głowie także, że to pierwsze starcie i  jeszcze nie wszyscy mogą być w optymalnej formie, stąd mogą nadać się okazje na zdobycie bramki. Oczywiście mecze towarzyskie Kanady nie były najlepsze albowiem najpierw dostali lanie od Holandii 4:0, a potem zremisowali 0:0 z Francją. Kanada może w tym meczu namieszać, może nie wygrać, ale gola są w stanie zdobyć. Argentyna na pewno 2-3 bramki strzeli, stąd wybieram typ na ponad 2.5 gola po kursie 1.75.

Argentyna – Kanada kursy bukmacherskie

  • Wygrana Argentyna – 1.31
  • Remis – 5.50
  • Wygrana Kanada – 10.00
  • Powyżej 2.5 goli – 1.75
  • Obie drużyny strzelą gola – 2.99

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Argentyna – Kanada wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim reprezentacja Argentyny (kurs 1.31). Zdecydowanie mniejsze szanse natomiast ma reprezentacja gości – Kanada, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 10.00. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Argentyna – Kanada to może liczyć na kurs 5.50. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.75, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 2.10.

Argentyna – Kanada gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Piątkowy mecz pomiędzy Argentyną, a Kanadą w ramach 1. kolejki Copa America 2024, odbędzie się 21. czerwca o 02:00 na Mercedes-Benz Stadium w Atlancie. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Argentyna – Kanada przeprowadzi platforma streamingowa Viaplay.

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy