Pobierz aplikację betfan na telefon
Antoine Griezmann odejdzie z Barcelony?

Antoine Griezmann zniknął w tłumie po transferze do Barcelony z Atletico Madryt. Na pewno nie jest usatysfakcjonowany z ostatnich miesięcy swojej kariery. Media donoszą, że wkrótce zmieni swój kierunek na angielski.

ANTOINE GRIEZMANN ZMARNOWAŁ SIĘ

W ten sposób wielu ekspertów ocenia czas spędzony przez Griezmanna w Barcelonie. Z Atletico, gdzie uchodził za największą gwiazdę, przeszedł do drużyny, gdzie był tylko jednym z wielu elementów, mimo że włodarze klubu liczyli na coś więcej, płacąc za niego ogromne pieniądze.

Antoine Griezmann najwyraźniej również to dostrzegł. Francuz najprawdopodobniej mocno liczył na transfer Lionela Messiego, widząc siebie w roli jego następcy. Do zmiany otoczenia gwiazdora Barcy jednak w tym sezonie jeszcze nie dojdzie. Argentyńczyk oficjalnie już zakomunikował, że w najbliższej kampanii nadal będzie graczem Blaugrany. Możliwe, że odejdzie za rok. Mówi się o tym, że chciałby spróbować sił w innej lidze. W grze są Premier League i Serie A.

KIERUNEK – ANGLIA?

Odejść może za to właśnie zawodnik sprowadzony z Atletico. Argumentem do zmiany otoczenia jest nie tylko Messi, ale również powrót Coutinho. Media donoszą, że usługami Griezmanna zainteresowały się takie zespoły, jak Liverpool, Manchester United i Arsenal. Na przeszkodzie mogą jednak stanąć finanse – Barcelona na pewno postawi wysokie wymagania dla potencjalnego kupca, aby odzyskać znaczną część pieniędzy wydanych na Francuza ubiegłego lata. Dużo wskazuje jednak na to, że wkrótce zobaczymy piłkarza w nowym zespole.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!