Pobierz aplikację betfan na telefon
Anglia – Norwegia: EURO kobiet, MATCHDAY BOOST

Nadszedł czas na kolejne mecze fazy grupowej Euro kobiet. W pierwszym meczu drugiej kolejki zawodniczki z Anglii będą rywalizować z Norweżkami. Czy Anglii uda się znów zwyciężyć i zainkasować kolejne 3 punkty?? BETFAN w swojej codziennej promocji MATCHDAY BOOST wziął pod lupę właśnie to spotkanie.

>> Pobierz aplikację Sport BETFAN na swój telefon i posiadaj wszystkie najważniejsze sportowe informacje typerskie w zasięgu ręki <<

Anglia K – Norwegia K (11.07, 21:00) – MATCHDAY BOOST

Angielki w pierwszym meczu wygrały zaledwie 1:0, jednak przy ilości sytuacji w meczu można było spodziewać się większej liczby bramek. Dziś będą walczyć o kolejne trzy punkty z drużyną z Norwegii. Celem gospodarzy będzie zapewnienie sobie komfortowej sytuacji do awansu. BETFAN w dzisiejszym MATCHDAY BOOST wziął pod lupę właśnie to spotkanie. Polski legalny bukmacher w swojej codziennej promocji podwyższył kurs na jedno z wydarzeń z tego meczu. Specjalny zakład dedykowany jest osobom, które chciałyby obstawić zwycięstwo gospodarzy. BETFAN podwyższył kurs na wygraną Anglii na aż 2.10 (tradycyjna oferta 1.61). Można więc zarobić zdecydowanie więcej niż u innych bukmacherów. Maksymalna stawka, za jaką można zawrzeć taki zakład wynosi 100 złotych. Warto także dodać, że MATCHDAY BOOST może znaleźć się na kuponie AKO. Zapoznaj się z typami dnia i stwórz swój wymarzony kupon na dziś.

Anglia K – Norwegia K (11.07, 21:00) – ZAPOWIEDŹ

Obie drużyny po pierwszym meczu fazy grupowej dopisały po trzy punkty, co w kontekście awansu do fazy play-off ma duże znaczenie. Zawodniczki z Anglii wygrały pierwszy mecz skromnie, bo tylko 1:0, ale przy ilości sytuacji i kontroli na boisku, to aż dziw, że Austria tylko raz wyciągała piłkę z siatki. Dziś przed nimi spotkanie z Norweżkami, które ograły w pierwszym meczu Irlandię Północną, aż 4:1. Warto pamiętać, że zespół z Irlandii Północnej to najsłabsza drużyna w grupie A. W tym przypadku reprezentantki Anglii, które są uważane również za kandydatki powinny poradzić sobie z Norweżkami i dopisać kolejne trzy punkty, a co za tym idzie, stawić się już jedną nogą w kolejnym etapie EURO.

Anglia K - Norwegia K (11.07, 21:00) - TRANSMISJA, GDZIE OGLĄDAĆ?

Mecz drugiej rundy fazy grupowej pomiędzy Anglią, a Norwegią będzie transmitowany w TVP SPORT. Transmisja będzie również na stronie internetowej TVP SPORT. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!