Pobierz aplikację betfan na telefon
Angers – Troyes: typy, kursy, zapowiedź 27.05 | Ligue 1
W Ligue 1 nie tylko finłowa kolejka grana jest o jednej godzinie, ale również ta przedostatnia. Dziś więc możemy śledzić aż 10 spotkań od 21. Angers w jednym ze spotkań tego dnia, zagra na swoim boisku przeciwko Troyes. Mimo, że do końca obie ekipy mają jeszcze dwie szanse na komplet punktów, to nie zmieni to nic w kontekście ich spadku do Ligue 2. Kto jednak lepiej zaprezentuje się na koniec sezonu? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ na mecz Angers – Troyes.

Angers – Troyes: Zapowiedź meczu

Angers nie dał w tym sezonie zbyt wielu powodów do radości swoim kibicom i już teraz są pewni ostatniego miejsca w tabeli Ligue 1. Co więcej raczej nie uda im się nawet przebić bariery 20 punktów, a bilans bramkowy może wynieść nawet ponad 50 bramek na minusie, bowiem dwie kolejki przed końcem mają 31:79. Dziś zmierzą się z Troyes, które też zmierza ku Ligue 2, choć mają osiem punktów więcej od rywali. Obecnie tracą jednak aż 11do bezpiecznego miejsca, co przy dwóch spotkaniach jest niemożliwe do wyprowadzenia.

Angers - Troyes: Typ na mecz

1.66

POWYŻEJ 2,5 GOLA

betfan

Zakładam, że ten mecz będzie twardą grą o pokazanie się z dobrej strony, tuż przed spadnięciem do niższej ligi. Moim zdaniem zobaczymy tutaj sporo ofensywnej piłki i dlatego typuję powyżej 2,5 gola.

Angers - Troyes: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy Angers a Troyes, w ramach 37. kolejki Ligue 1, odbędzie się 27 maja o 21:00 na Stade Raymond Kopa w Angers. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na żadnym kanale z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!