Pobierz aplikację betfan na telefon
Angers – Clermont: typy, kursy, zapowiedź 15.01 | Ligue 1

Zespół Mateusza Wieteski jest dalej w fantastycznej formie. W ostatniej kolejce pokonali nie byle kogo, bo Rennes (2:1) i są już na 9. miejscu w tabeli z dala od strefy spadkowej. Ten mecz to duża szansa na to, by podtrzymać ten świetny czas i dopisać kolejne 3 punkty. Ponieważ Angers jest w tym sezonie jedynie zespołem, który walczy i walczyć będzie tylko o utrzymanie się w lidze. Francuska Ekstraklasa oczywiście jeszcze nie uciekła drużynie Angers, ale patrząc na dno tabeli coraz poważniej wypada w tym klubie zastanowić się czy to aby nie najlepszy moment, by jeszcze się obudzić i wyrwać z dna tabeli. Zapraszam na zapowiedz meczu oraz typy!

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Ligue 1: Angers – Clermont (15.01, 15:00) – Zapowiedź

W ostatniej kolejce, Angers jechało jak na stracenie i pożarcie do Paryża. Bestia o nazwie PSG, jednak pełnego worka z bramkami po tym meczu nie miała. Mecz zakończył się skromnym zwycięstwem paryżan 2:0. A skoro tylko 2:0, to ostatni zespół Ligue 1 może być nawet z siebie zadowolony, że  skończyło się tylko 2:0. Co ciekawe, Angers punktuje tak samo w domu jak i na wyjeździe. Ponieważ przywiezli stamtąd tyle samo punktów czyli po 4 – cóż, bardzo skromnie! Tylko jeden zespół Ligue 1 wciąż nie zdobył 10 punktów.

Clermont gra dziś o utrzymania swojego współczynnika wygranych meczów w 2023 roku. Koledzy Wieteski bardzo chcą rozegrać dobry i spokojny sezon nie martwiąc się o utrzymanie. I tak też robią. Przed meczem z Angers w ramach 19. kolejki Ligue 1, zespół gości zajmuje 9. miejsce i aż17 punktów zapasu nad ostatnim w tabeli Angers. Dobra dyspozycja piłkarzy plus nie przegrywanie meczów, mogą dać takie o to rezultaty. Clermont w niedziele chce wygrać trzeci mecz ligowy w tym roku. Zawodnicy Angers mogli przekonać się na przykładzie właśnie Clermont, że wystarczy nie przegrywać tak często w lidze, a zajść można na półmetku sezonu naprawdę relatywnie wysoko.

Ligue 1: Angers - Clermont (15.01, 15:00) - Typy bukmacherskie, kursy

2.73

CLERMONT POWYŻEJ 1.5 GOLI

betfan

 

Postanawiam zaryzykować i wykorzystać lepszy moment sezonu w wykonaniu Clermont i postawię, że dziś strzelą dwie bramki. 

Ligue 1: Angers - Clermont (15.01, 15:00) - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Niedzielny mecz pomiędzy Angers, a Clermont w ramach 19. kolejki Ligue 1 odbędzie się 15 stycznia 15.00 na Stade Raymond-Kopa (Angers). Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na kanałach z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!