Pobierz aplikację betfan na telefon
Andriej Rublow – Novak Djokovic: typy, zapowiedź, kursy | 16.11 ATP Finals 2022
Pierwszego singlowe starcie czwartego dnia ATP Finals zapowiada się niezwykle elektryzująco. Bowiem zmierzy się w nim Andriej Rublow z Novakiem Djokovicem. Oboje wygrali swoje pierwsze starcia, choć Serb nie stracił nawet seta. Póki co spotkali się dwa razy i każdy wygrał po jednym z nich. Kto okaże się lepszy tym razem? Zapraszam na zapowiedź spotkania Andriej Rublow – Novak Djokovic.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

ATP Finals 2022: Jak rozgrywane są mecze?

Formuła turnieju wygląda tak samo, jak w przypadku kobiet. Spośród ośmiu najlepszych zawodników rankingu ATP Race, tworzone są koszyki w, których znajduje się po dwóch graczy. Z nich rozlosowuje się po czterech graczy to Grupy Czerwonej i Grupy Zielonej. Zawodnicy grają następnie w grupie systemem każdy z każdym, by wyłonić z każdej z nich po dwóch półfinalistów. Co ciekawe, jest to jedyny turniej gdzie można przegrać dwa mecze, a mimo to awansować do następnej rundy.

ATP Finals 2022: Andriej Rublow – Novak Djokovic (16.11, 14:00): Zapowiedź

Andriej Rublow pierwszy set zaczął wybitnie dobrze, jednak przy prowadzeniu 5:2, oddał następne trzy gemy. Ostatecznie pierwsza partia musiała zakończyć się w tie breaku, gdzie ponownie na tacy miał seta Andriej, mając pięć piłek setowych, lecz od stanu 6:2, wygrał jeden punkt i pierwszy set zgarnął jego rywal Danił Miedwiediew. Rublow, jednak dalej grał swoje wciąż licząc na błędy rywala, aż te zaczęły pojawiać się coraz częściej. Ostatecznie młodszy o rok Rosjanin wygrał 6:7, 6:3, 7:6.
W drugim starciu grupowym, Rosjanin będzie musiał stanąć na wysokości zadania, by jakkolwiek zaszkodzić Novakovi Djokovicowi. Ten znakomicie wszedł w ATP Finals, wygrywając 2:0 ze Stefanosem Tsitsipasem. Jak zwykle niezawodny okazał się  return Serba, który z pewnością przyda się i w tym starciu, bowiem Rublow serwuje bardzo mocno.

ATP Finals 2022: Andriej Rublow - Novak Djokovic (16.11, 14:00): Typy

1.91

DJOKOVIC WYGRA 2:0

betfan

Zawodnicy spotkali się zaledwie dwa razy, a w tym roku tylko raz. Podczas turnieju ATP w Belgradzie, Novak Djokoovic przegrał na swoim terenie 1:2. Trzeci set oddając kompletnie do zera. Tamten Serb był jednak całkowicie innym zawodnikiem i wracał wtedy po przerwie do formy. Tym razem nie wydaje mi się, by Rublow mu zagrozić mu na tyle, by wygrać tutaj chociażby seta. Stawiam, więc wygraną Djokovica 2:0.

ATP Finals 2022: Andriej Rublow - Novak Djokovic (16.11, 14:00): Transmisja, gdzie oglądać?

Środowy mecz rundy drugiej w grupie czerwonej pomiędzy Andriejem Rublowem, a Novakiem Djokovicem w ramach ATP Finals 2022, odbędzie się 16 listopada o godzinie 14:00. To starcie będzie można oglądać na kanałach Polsat Sport, lub w aplikacji Polsat Box Go, przez cały tydzień. Link do śledzenia na sport.betfan.pl znajduje się poniżej.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!