Pobierz aplikację betfan na telefon
El. MŚ: Andora – San Marino: goście skazani na porażkę?

W czwartek odbędą się kolejne mecze w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata. W jednym z nich Andora podejmie San Marino. Obie reprezentacje mają zero punktów. Zapraszam na zapowiedź.

Eliminacje MŚ: Andora – San Marino (02.09 20:45) – sytuacja w grupie i ostatnie wyniki

Andora i San Marino są najgorszymi reprezentacjami grupy I, nie ma więc co się dziwić, że mają na swoim koncie po zero punktów. Gospodarze przegrali z Albanią 0:1, Polską 0:3 i Węgrami 1:4. W czerwcowych meczach towarzyskich zostali ograni przez Irlandię 1:4, ale bezbramkowo zremisowali z Gibraltarem. Zajęli także ostatnie miejsce w Lidze Narodów w dywizji D. W grupie grali z Łotwą, Maltą i Wyspami Owczymi, a po sześciu rywalizacjach zdobyli tylko dwa punkty.

San Marino jest kolejnym tak zwanym chłopcem do bicia w naszej grupie. Goście czwartkowej rywalizacji przegrali z Anglią 0:5, Węgrami 0:3 oraz Albanią 0:1. W rozegranych ostatnio meczach towarzyskich ulegli Włochom 0:7, młodzieżowej reprezentacji Włoch 0:1 i musieli uznać także wyższość Kosowa (1:4). W Lidze Narodów San Marino także gra w dywizji D i w swojej grupie zajęło ostatnie miejsce. Grało z Liechtensteinem oraz Gibraltarem.

Eliminacje MŚ: Andora – San Marino (02.09 20:45) – typy – kto wygra?

Trudno oczekiwać, aby San Marino zdobyło jakiekolwiek punkty w starciu z Andorą. Gospodarze nie są silną reprezentacją, ale z pewnością grają lepiej niż ich rywal. Dysponują także lepszym składem oraz grają u siebie. Spodziewam się więc wygranej Andory. Warto wspomnieć, że w jedynym dotychczasowym bezpośrednim spotkaniu Andora triumfowała 2:0.

Proponowany typ: wygrana Andory – kurs 1.46 z oferty BETFAN

Eliminacje MŚ: Andora – San Marino (02.09 20:45) – typy – bramki

Obie drużyny zdecydowanie bardziej wolą bronić niż atakować. Rzadko kiedy możemy zobaczyć jak funkcjonują w ofensywie, dlatego nie spodziewam się zbyt wielu bramek. Moim zdaniem o wyniku zadecyduje przypadkowy gol, którego prawdopodobnie strzeli Andora, gdyż powinna sobie wykreować więcej szans.

Proponowany typ: poniżej 2,5 bramki – kurs 1.50 z oferty BETFAN

Eliminacje MŚ: Andora – San Marino (02.09 20:45) – przewidywane składy

Andora: Gomes; San Nicolas, Vales, Lima, Llovera, Cervos; Martinez, Vieira, Rebes, Pujol; Alaez

San Marino: Benedettini; Palazzi, Brolli, Fabbri, Gandoni, Rossi; E. Golinucci, Tomassini, A. Golinucci; Vitaioli, Hirsch

Eliminacje MŚ: Andora – San Marino (02.09 20:45) – transmisja

Spotkanie Andora – San Marino w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata w Katarze odbędzie się 2 września o 20:45 na Estadi Nacional. Żadna polska stacja telewizyjna nie poprowadzi transmisji z tego spotkania.

Obstaw mecz Andora – San Marino w BETFAN.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!