Aluron Warta – Ślepsk Suwałki: typy, kursy, zapowiedź 06.12 | PlusLiga

Bartłomiej Cichecki

05 grudnia 2022

Aluron Warta - Ślepsk Suwałki: typy, kursy, zapowiedź 06.12 | PlusLiga

Kolejne mecze rozgrywek PlusLigi przed nami. We wtorek zmierzą się ze sobą zespoły, które znajdują się obecnie na miejscach dających prawy gry w Play-off. Goście będą starali się sprawić niespodziankę i wygrać na wyjezdzie mimo kapitalnej serii zwycięstw Aluronu. Historia pokazuje nam, że może to być zadanie niemożliwe do spełnienia gdyż goście nigdy jeszcze w historii nie wygrali z Wartą na wyjezdzie. Gospodarze znajdują się w wybornej formie i chcą to potwierdzić. Czy będzie to ich kolejne zwycięstwo? Zapraszam na zapowiedź oraz typy dotyczące meczu Aluron Warta kontra Ślepsk Suwałki. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Aluron Warta – Ślepsk Suwałki (06.12, godz. 18:00) – zapowiedź 

Stawką tego meczu będzie spokojne budowanie swojej pozycji w PlusLidze. Gospodarze chcą szybko uplasować się na pozycji lidera, a goście chcą awansować do top 5 ligi. Oba zespoły są w zupełnie innej formie. Aluron w tabeli formy jest absolutnym liderem, natomiast Ślepsk zajmuje w tej klasyfikacji dopiero odległe 12. miejsce. Oba zespoły znają swoją jakość oraz mocne strony. Niespodziewana porażka gości w poprzedniej kolejce z Luk Lublin każe zadawać sobie pytanie czy aby siatkarze z Suwałk nie wpadli w mały kryzys. Nie ma jednak lepszego momentu na wyjście z kryzysu niż mecz z czołowym zespołem tego sezonu Plus Ligi. Na uwagę zasługuje również fakt, że siatkarze Aluronu stracili tylko jednego seta w pięciu ostatnich meczach ligowych. Taka forma na pewno musi budzić uznanie każdego w tej lidze.

 

Aluron Warta - Ślepsk Suwałki (06.12, godz. 18:00) – typ 

2.53

LICZBA SETÓW 4

betfan

Spodziewam się, że zdecydowany faworyt tego meczu - Aluron Warta wygra to spotkanie. Nie sądzę jednak, że będzie to łatwe zadanie i po drodze mogą stracić seta. W 7 dotychczasowych meczach domowych siatkarze Aluronu stracili zaledwie 6 setów. To bardzo dobry wynik, ale nie najlepszy w lidze. Myślę, że nie utrzymają tego bilansu i liczba straconych setów po tym meczu wynosić będzie 7. Warto wspomnieć o tym, że na 5 ostatnich meczów wyjazdowych, siatkarze z Suwałk tylko raz nie zdobyli ani jednego seta w meczu. 

Aluron Warta - Ślepsk Suwałki (06.12, godz. 18:00) – transmisja 

Mecz Aluron Warta kontra Ślepsk Suwałki zostanie rozegrany w ramach 14. kolejki Plusligi 6 grudnia o godzinie 18:00 w Zawierciu. Transmisja z tego starcia na kanale Polsat Sport i na platformie Polsat Box Go. Relacja na sport.betfan.pl.

 

Autor tekstu

Najnowsze wpisy