Pobierz aplikację betfan na telefon
Kędzierzyn-Koźle – Aluron Warta: Typy, kurs, zapowiedź | 15.02 Liga Mistrzów
Ponownie, po pięciu latach, aż trzy polskie zespoły awansowały do fazy playoff siatkarskiej Ligi Mistrzów. Kędzierzyn-Koźle trafił niestety na Aluron Wartę, więc dość szybko pożegnamy już jedną polską drużynę. Pierwsze starcie na boisku w Zawierciu w pełni zdominowała ZAKSA i wygrała 3:0. Teraz w rewanżu, by walczyć o awans, goście muszą dokonać tego samego. Czy zdołają odwrócić losy tego starcia?  Zapraszam na zapowiedź spotkania Kędzierzyn-Koźle – Aluron Warta.

Kędzierzyn-Koźle – Aluron Warta: Zapowiedź meczu

Niestety Aluron Warta nie zajął żadnego z dwóch pierwszych miejsc w grupie B i po porażce z BR Volleys spadli na trzecią lokatę. Mimo to dzięki najlepszemu wynikowi, jako drużyna z trzeciego miejsca, awansowali do 1/8 finału. Pech chciał, że trafili na Kędzierzyn-Koźle, więc w ćwierćfinale jesteśmy pewni tylko dwóch drużyn, ponieważ Jastrzębski Węgiel zacznie właśnie od tej fazy, z racji zajęcia pierwszego miejsca w grupie A.
Wraz ze spotkaniami ligowymi, obie drużyny spotkają się już czwarty raz w tym sezonie. Aktualny bilans sezonu to 2:1 dla zawodników z Kędzierzyna-Koźle. Oni też zwyciężyli aż 3:0, w bardzo istotnym pierwszym starciu, tego dwumeczu. Choć wydawało się, że będziemy świadkami co najmniej czterech setów, ZAKSA nie pozwoliła na nadzieję kibicom Warty i odwrócili losy trzeciej partii, tym samym dając sobie potężną zaliczkę przed rewanżem.

Kędzierzyn-Koźle - Aluron Warta: typy, typowanie

Nie dość, że aby awansować Aluron potrzebuj wygranej 3:0, to muszą jeszcze dodatkowo dokonać tego z lepszym bilansem punktowym, niż ich rywale w poprzednim meczu. Raczej wątpliwe jest to, żeby w ogóle ZAKSA u siebie miała przegrać, jednakże na pewno podejdą do meczu luźniej, by nie forsować kluczowych zawodników, przed kolejnymi spotkaniami. Dlatego stawiam w tym pojedynku powyżej 3,5 seta.

1.48

POWYŻEJ 3,5 SETA

betfan

Kędzierzyn-Koźle - Aluron Warta: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Środowy mecz Ligi Mistrzów piłki siatkowej pomiędzy Aluron Wartą, a Kędzierzynem-Koźle odbędzie się 15 lutego o 18:00, na hali w Zawierciu. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Polsat Sport z polskim komentarzem. Mecz można obejrzeć w internecie i w aplikacji mobilnej Polsat Box Go.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!