Pobierz aplikację betfan na telefon
Almeria – Mallorca: typy, kursy, zapowiedź 20.05 | La Liga

La Liga wkracza w decydującą fazę. W sobotę ważny mecz dla gości. Jeśli pokuszą się o wygraną to będzie można powiedzieć, że dwunasty zespół La Liga ma realne szanse na to, by zagrać latem w pucharach. Mamy 35 kolejkę, a tu aż tak odległe miejsce gra o Europę. Z drugiej strony w tym meczu beniaminek będzie walczyć o utrzymanie się w elicie. Wciąż dwa oczka nad strefą spadkową, ale to mało na 4 kolejki przed końcem. Zapraszam na zapowiedz oraz typy do meczu Almeria – Mallorca!

Almeria – Mallorca: zapowiedź

Gospodarze to beniaminek i udało im się po sobie pozostawić jakieś wrażenie, a nie jak Elche bez żadnego stylu. Nawet jeśli będąca tuż nad strefą spadkową Almeria spadnie to w tym sezonie zagrała kilka wygranych meczów u siebie takich jak z Barceloną, Valencią czy Sevilla.

Mallorca praktycznie 70 procent punktów zawdzięcza dobrym występom na własnym stadionie. Poza nim zdobyła ledwie 15 oczek. Na 10 ostatnich meczów w delegacji przegrali aż osiem. 

W poprzednim meczu między tymi zespołami ze skromnego zwycięstwa cieszyła się Mallorca. Teraz powtórzenie tego da im prawie na pewno grę o puchary do ostatniej kolejki La Liga.

 
 

Almeria - Mallorca: Typy bukmacherskie, kursy

2.32

ALMERIA WYGRA

betfan

Bardziej zdziwi mnie wygrana Mallorcy niż Almerii. To trudny teren i Barcelona może coś o tym powiedzieć. Wydaje mi się, że ta stawka w grze o europejskie puchary skrócić może się o jeden zespół - zespół gości. Obstawiam kolejne ważne zwycięstwo u siebie Almerii.

Almeria - Mallorca: Transmisja, gdzie obejrzeć?

Mecz Almeria kontra Mallorca w ramach 35. kolejki La Liga, zostanie rozegrany na Estadio de los Juegos Mediterráneos. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Eleven SPORTS. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Polsat Box.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!