Alkmaar – Lazio: Typy, kursy, zapowiedź 16.03 | Liga Konferencji

Wojciech Sikora

16 marca 2023

AZ Alkmaar
Przed nami rewanżowe starcie Ligi Konferencji Europy 2022/2023. Dziś poznamy wszystkie osiem drużyn, które awansują do ćwierćfinału. Alkmaar wraca na swoje boisko, by podjąć rywalizację z Lazio. Holenderski zespół zaskoczył w pierwszym meczu i wygrał 2:1, co przy rewanżu na swoim stadionie, daje im ogromną przewagę. Czy Rzymian będzie stać na odwrócenie losów dwumeczu? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Alkmaar – Lazio.

Alkmaar – Lazio: zapowiedź meczu

Pierwszy mecz na Stadio Olimpico w Rzymie, był z założenia mocno faworyzowany w stronę gospodarzy. Tak też zaczęło się tamto spotkanie, bowiem Lazio już w 18 minucie objęło prowadzenie. Niestety mimo ciągłej przewagi w środku pola i aż 15 sytuacji bramkowych, był to ich ostatni gol. Rywale byli znacznie skuteczniejsi i wykorzystali dwie z siedmiu okazji. Tym samym zaskoczyli wszystkich wyjeżdżając z Rzymu z zaliczką bramkową. Lazio staje przed sporym wyzwaniem, bo w regulaminowym czasie gry Alkmaar przegrał tylko raz.

Alkmaar - Lazio: typy

1.55

ALKMAAR WYGRA

LUB ZREMISUJE

betfan

Forma gospodarzy na swoim terenie wygląda w tym sezonie świetnie. Nie bez powodu są też w gronie drużyn z aspiracjami na mistrzostwo Holandii. Przed Lazio spore wyzwanie i moim zdaniem nie odwrócą już losów tego dwumeczu. Stawiam wygraną lub remis gospodarzy.

Alkmaar - Lazio: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Czwartkowy mecz, w ramach 1/8 finału Ligi Konferencji Europy, pomiędzy Alkmaarem a  Lazio, odbędzie się 16 marca o 21:00 na AFAS Stadion w Alkmaarze. Spotkanie będzie można obejrzeć na platformie Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy