Alexander Zverev – Nicolas Jarry: Typy, kursy, zakłady 19.05 | Rzym ATP

Wojciech Sikora

19 maja 2024

Alexander Zverev
Wielki finał turnieju męskiego w Rzymie przed nami, a sam skład finałowej dwójki jest dość zaskakujący. Choć Zverev grał już tutaj w finale w 2018 roku, to po ostatnich występach mało kto spodziewał się, że i w tym roku uda mu się dojść aż tak daleko. Na przeciw niemu staje Nicolas Jarry, który także był wielokrotnie spisywany na porażkę, w drodze do tego finału, a mimo to zagra dziś o tytuł. Czy ponownie zaskoczy swojego rywala i zwycięży dziś? Czy może Niemiec domknie ten mecz szybko? Zapraszamy na zapowiedź oraz typy Alexander Zverev – Nicolas Jarry.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Alexander Zverev – Nicolas Jarry?
  2. Zapowiedź meczu Alexander Zverev – Nicolas Jarry.
  3. Jakie są kursy na mecz Alexander Zverev – Nicolas Jarry?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Alexander Zverev – Nicolas Jarry?

Alexander Zverev – Nicolas Jarry: Typy bukmacherskie

Alexander Zverev już praktycznie w pełni się odbudował po ciężkiej kontuzji z Rolland Garros. Aktualnie znajduje się na piątym miejscu w rankingu i w tym roku zaliczył już świetne występy w Austrlian Open, gdzie doszedł do półfinału, czy Miami, gdzie również osiągnął półfinał. Wciąż nie dołożył jednak kolejnego trofeum do swojej gabloty w tym roku, a na to będzie miał szansę już dziś.

1.80

JARRY ZASERWUJE

CO NAJMNIEJ 7 ASÓW

betfan

Korty ziemne może nie są ulubioną nawierzchnią Niemca, ale trzeba mu oddać, że potrafi grać na nich znakomicie. Od lat Niemiec uznawany jest za kompletnego gracza, który każde uderzenie ma na bardzo wysokim poziomie, łącznie z serwisem. Często jednak przegrywa sam ze sobą i kilka gorszych piłek są w stanie posypać mu mecz. Dziś zmierzy się z Nicolasem Jarry, który potrafi niesamowicie presować swoich rywali mocnymi forehandami oraz silnym returnem. Chilijczyk w drodze do finału pokonał znakomitego Tsitsipasa, stopniowo wymęczając jego atuty. Ten finał będzie z pewnością bardzo ciekawy, a wiele będzie zależeć tutaj od serwisu obu panów. Mają oni go na bardzo wysokim poziomie, ale to Jarry serwował dotychczas więcej asów. Typuję, że dziś zaserwuje ich co najmniej siedem.

Alexander Zverev - Nicolas Jarry: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana Zvereva  - 1.31
  • Wygrana Jarry - 3.35
  • Powyżej 21.5 gemów - 1.56
W tym zestawieniu to Alexander Zverev będzie faworytem, a więc kurs na to że wygra jest nieco mniejszy i wynosi obecnie 1.31. Z kolei bukmacherzy wciąż nie odbierają szans Nicolasowi Jarry, wystawiając mnożnik na jego zwycięstwo wynoszący 3.35. Warto spojrzeć także na szeroką gamę zakładów, jaką proponuje na to zdarzenie bukmacher BETFAN, w swojej ofercie, takie jak asy serwisowe, czy podwójne błędy.

Alexander Zverev - Nicolas Jarry: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz finałowy z udziałem Alexandra Zverev, który zagra z Nicolasem Jarry odbędzie się 19 maja o godzinie 17:00. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego Rzym ATP, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach sportowych Polsatu. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go.  Relację live można również śledzić poniżej na sport.betfan.pl:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy