Pobierz aplikację betfan na telefon
Aleksander Buksa może zagrać w Wolverhampton

Aleksander Buksa jest coraz bliżej transferu do Premier League. 17-latek może przenieść się z Wisły Kraków do Wolverhampton Wanderers. Wszystko rozstrzygnie się w zimowym oknie.

ALEKSANDER BUKSA TRAFI DO WOLVERHAMPTON?

Buksą od kilkunastu miesięcy interesuje się mnóstwo klubów z zachodnich lig. Sam zainteresowany szybko chce odejść z „Białej Gwiazdy”, mimo że nie zawsze może liczyć na regularną grę w krakowskiej drużynie.  Do tej pory rozegrał w Wiśle łącznie 32 mecze i strzelił cztery gole

Na ten moment wszystko wskazuje na to, że Buksa przeniesie się do Wolverhampton. Klub z Premier League uważa go za bardzo perspektywicznego piłkarza, który w najbliższych latach może stać się piłkarzem naprawdę wielkiego formatu. W styczniu przekonamy się, czy Aleksander Buksa faktycznie trafi do tej ekipy.

ZAHAVI MA MU ZNALEŹĆ SILNY KLUB

Pewne jest jednak to, że Buksa będzie chciał zmienić otoczenie. Nie po to jego agentem został Pini Zahavi, żeby przez kolejne lata nadal grał w Wiśle Kraków. Czas pokaże, jak potoczy się ta sytuacja. Jeszcze latem dużo mówiło się o zainteresowaniu Barcelony, niewykluczone, że i ten temat zostanie wznowiony.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!