Albania – Azerbejdżan: Typy, kursy, zakłady 07.06 | Mecze towarzyskie

Jan Paździerski

07 czerwca 2024

Ostatnie szlify przed EURO 2024, czekają bohaterów tegorocznej imprezy. Wśród nich znajduje się także Albania, która w ramach towarzyskiego spotkania, zmierzy się na własnym boisku przeciwko Azerbejdżanowi.

Albania

Choć faworytem meczu mogą wydawać się gospodarze, tak jednak goście od jakiegoś czasu grają coraz lepsze mecze, i poprawili znacznie swoje wyniki. Jak zespół Albanii wypadnie na tle nieco słabszych rywali? Zapraszam na zapowiedź meczu Albania – Azerbejdżan.

Zapowiedź meczu Albania – Azerbejdżan.

Oczywiście Azerbejdżan nie wystąpi na EURO 2024, ale zagra z drużyną, która lada moment uda się do Niemiec. Albański zespół znakomicie poradził sobie w eliminacjach, dzięki czemu otrzymał miejsce w grupie B. W tym roku Albańczycy rozegrali dotychczas tylko trzy mecze towarzyskie, w których 2 razy przegrali oraz raz odnieśli zwycięstwo. Teraz przed nimi ogromna szansa na zwycięstwo.

Typy bukmacherskie na mecz Albania – Azerbejdżan.

Betfan logo
POWYŻEJ 2.5 GOLA
Kurs 2.29
Zagraj już teraz

Obie drużyny mierzyły się ze sobą 4-krotnie, a każde z nich było bardzo wyrównane. Raz wygrał Azerbejdżan, 2 razy Albania, a raz padł remis. W każdym ze spotkań padała przynajmniej 1 bramka. Tym razem trenerzy będą testowali wielu graczy, a każdy z nich z pewnością będzie chciał się pokazać z dobrej strony, by zapewnić sobie wyjściową 11 w kadrze. To powinno przełożyć się na ofensywny mecz, w którym typuję co najmniej trzy gole.

Kursy bukmacherskie na mecz Albania – Azerbejdżan.

  • Wygrana Albanii – 1.93
  • Remis – 3.15
  • Wygrana Azerbejdżanu – 4.25
  • Powyżej 2.5 gola – 2.29
  • Obie strzelą – 2.09

Faworytem tego pojedynku będzie zespół gospodarzy, czyli Albania, którego zwycięstwo szacowane jest kursem 1.93. W przypadku wygranej Azerbejdżanu przelicznik jest znacznie wyższy i wynosi w tym momencie 4.25. Podział punktów to szansa na mnożnik 3.15.

Gdzie obejrzeć mecz Albania – Azerbejdżan? Transmisja.

Piątkowy mecz pomiędzy Albanią a Azerbejdżanem, w ramach meczu towarzyskiego, odbędzie się 7 czerwca o 19:00 na Haladás Sportkomplexum. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na żadnym kanale z polskim komentarzem.

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy