Al-Wehda – Al-Ittihad: Typy, kursy, zapowiedź 28.08 | Arabia Super League

Jan Paździerski

28 sierpnia 2023

ittihiad

Nadszedł czas na 4 kolejkę naszpikowanej gwiazdami Arabia Super League. Oczy całego piłkarskiego świata będą skierowane na boiska w Arabii Saudyjskiej, gdzie występować będą tacy zawodnicy jak Cristiano Ronaldo czy Karim Benzema. Na ten dzień zaplanowano 4 spotkania, a w jednym z nich Al-Wehda podejmie na własnym boisku ekipę Al-Ittihiad. Czy gospodarze zdołają powstrzymać ekipę Karima Benzemy? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Al-Wehda – Al-Ittihad.

Al-Wehda – Al-Ittihad: Typy bukmacherskie

W poniedziałkowym meczu Saudi Pro League na King Abdul Aziz Stadium, lider tabeli Al Ittihad zmierzy się z Al Wahda, chcąc pozostać niepokonanym na początku nowej kampanii. Czerwony Gigant może zrównać się punktami z gośćmi, podczas gdy drużyna gości może utrzymać swój 100-procentowy rekord ligowy w tym sezonie. Porażka 1:0 z Al Riyadh w inauguracyjnej kolejce rozgrywek okazała się wpadką Al Wahdy, która w odpowiedzi odniosła dwa kolejne zwycięstwa w lidze.

Co ciekawe, zespół miał sześciu różnych strzelców bramek w tych zwycięstwach, co można interpretować pozytywnie lub negatywnie. Z jednej strony pokazuje to, że gospodarze nie są uzależnieni od żadnego zawodnika; z drugiej strony może to pozostawić ich bez gracza, który chciałby wziąć na siebie odpowiedzialność, gdy znajdą się w trudnej sytuacji. Obstawiam, że obie drużyny strzelą gola.

1.80

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ GOLA

betfan

Al-Wehda - Al-Ittihad: kursy bukmacherskie

Gospodarze będą chcieli zaprezentować się doskonale przed własną publicznością. W tym meczu nie są stawiani w roli faworyta, a kurs na ich zwycięstwo to 8.60. Przelicznik na zwycięstwo gości wynosi zaledwie 1.32, więc zapowiada się bardzo ciekawe widowisko. Remis w tym spotkaniu to kurs 5.20

Al-Wehda - Al-Ittihad: transmisja tv, online, na żywo

Poniedziałkowy mecz pomiędzy  w ramach 4 kolejki sezonu 2023/24 Arabia Super League, odbędzie się 28 sierpnia o 20:00 na King Abdul Aziz Stadium. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żadnej polskiej stacji telewizyjnej.

  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy