Al-Riyadh – Al-Ittihad: Typy, kursy, zapowiedź 24.08 | Arabia Super League

Jan Paździerski

23 sierpnia 2023

karim-benzema-transfery-al-ittihad

Nadszedł czas na 3 kolejkę naszpikowanej gwiazdami Arabia Super League. Oczy całego piłkarskiego świata będą skierowane na boiska w Arabii Saudyjskiej, gdzie występować będą tacy zawodnicy jak Cristiano Ronaldo czy Karim Benzema. Na ten dzień zaplanowano 5 spotkań, a w jednym z nich Al-Riyadh podejmie zespół Al-Ittihad na własnym boisku. Czy Al-Riyadh zdoła powstrzymać ekipę Karima Benzemy?? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Al-Riyadh – Al-Ittihad.

Al-Riyadh – Al-Ittihad: Typy bukmacherskie

Al Ittihad będzie chciał kontynuować swój pozytywny początek sezonu 2023-24 Saudi Pro League w ten weekend, kiedy udadzą się na Prince Faisal bin Fahd Stadium, aby zmierzyć się z Al Riyadh w czwartkowy wieczór. Obrońcy tytułu przystępują do tego meczu z pozycji lidera, podczas gdy goście również prezentują się dobrze po powrocie do najwyższej klasy rozgrywkowej, zajmując obecnie ósme miejsce. Po zakończeniu poprzedniego sezonu na czwartym miejscu w First Division League, Al Riyadh był szczęśliwym beneficjentem zwiększenia liczby drużyn w najwyższej klasie rozgrywkowej do 18, ponieważ uzyskał awans wraz z Al Ahli i Al Hazm.

W poprzednim sezonie zdobyli 63 punkty w 34 meczach i zanotowali 19 zwycięstw, sześć remisów i dziewięć porażek, strzelając w tym czasie 55 bramek i tracąc 37. Do tej pory gospodarze w pełni wykorzystali swoją szansę i są jedną z zaledwie ośmiu drużyn w lidze, które uniknęły porażki w dwóch pierwszych meczach, remisując 2:2 z Damakiem w zeszłym tygodniu i pokonując Al Wehdę 1:0 w dniu otwarcia. W tym meczu obstawiam, że obie drużyny strzelą bramkę.

1.58

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ GOLA

betfan

Al-Riyadh - Al-Ittihad: kursy bukmacherskie

Gospodarze będą chcieli zaprezentować się doskonale przed własną publicznością. W tym meczu nie są stawiani w roli faworyta, a kurs na ich zwycięstwo to 11.50. Przelicznik na zwycięstwo gości to zaledwie 1.22, więc zapowiada się ciekawe widowisko. Remis w tym spotkaniu to kurs 6.20.

Al-Riyadh - Al-Ittihad: transmisja tv, online, na żywo

Poniedziałkowy mecz pomiędzy Al Riyadh a Al Ittihad, w ramach 3 kolejki sezonu 2023/24 Arabia Super League, odbędzie się 24 sierpnia o 20:00 na Stadion Księcia Faisal bin Fahd w Riyadh. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żadnej polskiej stacji telewizyjnej.

  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy