Al-Raed – Al-Ittihad FC: Typy, kursy, zapowiedź 14.08 | Arabia Super League

Jan Paździerski

14 sierpnia 2023

karim-benzema-transfery-al-ittihad
Nadszedł czas na inauguracje naszpikowanej gwiazdami Arabia Super League. Oczy całego piłkarskiego świata będą skierowane na boiska w Arabii Saudyjskiej, gdzie występować będą tacy zawodnicy jak Cristiano Ronaldo czy Karim Benzema. Na ten dzień zaplanowano 4 spotkania, a w jednym z nich Al-Raed podejmie zespół Al-Ittihad na własnym boisku. Czy Karim Benzema zaliczy udany debiut? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Al-Raed – Al-Ittihad.

Al-Raed – Al-Ittihad FC: Typy bukmacherskie

Pierwszego dnia rozgrywek Saudi Pro League, w poniedziałkowy wieczór, Al Raed podejmie Al Ittihad na stadionie King Abdullah Sport City. Gospodarze będą mieli nadzieję na poprawę swojego 10. miejsca z poprzedniego sezonu w tym roku, ale czeka ich ciężki test w meczu otwarcia z Al Ittihad, którzy rozpoczną obronę tytułu w tym meczu.
Al-Raed zrobił krok wstecz w zeszłym sezonie, spadając o trzy miejsca z siódmego miejsca, które udało im się zająć w sezonie 2021-22 i zanotował dwa punkty mniej. Gospodarze zakończyli sezon w rozczarowujący sposób, nie wygrywając w trzech ostatnich spotkaniach, przegrywając jedno i remisując dwa, a w pięciu ostatnich meczach kampanii ligowej odnieśli tylko jedno zwycięstwo. Obstawiam, że Karim Benzema zdoła strzelić gola w debiucie.

1.54

KARIM BENZEMA

STRZELI GOLA

betfan

Al-Raed - Al-Ittihad FC: kursy bukmacherskie

Gospodarze będą chcieli zaprezentować się doskonale przed własną publicznością, lecz w tym meczu ich rywale są stawiani w roli wyraźnego faworyta. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi aż 11.00. Przelicznik na zwycięstwo gości jest znacznie niższy i wynosi on 1.22. Remis w tym spotkaniu to kurs 6.20.

Al-Raed - Al-Ittihad FC: transmisja tv, online, na żywo

Poniedziałkowy mecz pomiędzy Al-Raed a Al-Ittihad, w ramach inauguracji sezonu 2023/24 Arabia Super League, odbędzie się 14 sierpnia o 17:00 na King Abdullah Sport City. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żadnej polskiej stacji telewizyjnej.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy