Al-Ittihad – Al-Fateh: Typy, kursy, zapowiedź 21.09 | Arabia Super League

Jan Paździerski

21 września 2023

ittihiad
Nadszedł czas na 7 kolejkę naszpikowanej gwiazdami Arabia Super League. Oczy całego piłkarskiego świata będą skierowane na boiska w Arabii Saudyjskiej, gdzie występować będą tacy zawodnicy jak Cristiano Ronaldo, Karim Benzema, a ostatnio do ligi dołączył także Neymar. Na ten dzień zaplanowano 5 spotkań, a w jednym z nich Al-Ittihad Karima Benzemy podejmie na własnym boisku ekipę Al-Fateh. Czy gospodarze zatrzymają 3 punkty? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Al-Ittihad – Al-Fateh.

Al-Ittihad – Al-Fateh: Typy bukmacherskie

Świeżo po inauguracyjnym zwycięstwie w nowej kampanii Ligi Mistrzów AFC, Al Ittihad zagra w czwartek z Al Fateh w siódmej rundzie Saudi Professional League. Po tym jak nie udało im się wygrać żadnego z ostatnich pięciu spotkań pomiędzy tymi drużynami od marca 2021 roku, Role Model udaje się na Prince Abdullah Al Faisal Stadium z zamiarem pokonania gospodarzy i odniesienia trzech zwycięstw z rzędu. Al Ittihad rozpoczęło swoją kampanię 2023-24 AFC Champions League od zwycięstwa 3:0 u siebie nad uzbeckim FC AGMK w poniedziałkowym meczu grupy C. Obstawiam, że Al-Ittihad wygra.

1.54

AL-ITTIHAD

WYGRA MECZ

betfan

Al-Ittihad - Al-Fateh: kursy bukmacherskie

Gospodarze będą chcieli zaprezentować się doskonale przed własną publicznością. W tym meczu nie są stawiani w roli faworyta, a kurs na ich zwycięstwo to 1.54. Przelicznik na zwycięstwo gości wynosi tylko 5.20, więc zapowiada się bardzo ciekawe widowisko, z wieloma bramkami. Remis w tym spotkaniu to kurs 4.40.

Al-Ittihad - Al-Fateh: transmisja tv, online, na żywo

Czwartkowy mecz pomiędzy Al-Ittihad - Al-Fateh w ramach 7 kolejki sezonu 2023/24 Arabia Super League, odbędzie się 21 września o 20:00 na Prince Abdullah al-Faisal Stadium. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żadnej polskiej stacji telewizyjnej.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy