Pobierz aplikację betfan na telefon
Al-Ittihad – Al Batin. Typy, kursy, zapowiedź 23.05
We wtorek odbędą się bardzo ważne mecze ligi saudyjskiej w kontekście mistrzostwa. W jednym z nich Al-Ittihad zmierzy się z Al Batin. Gospodarze są liderami rozgrywek z trzypunktową przewagą nad Al Nassr. Czy uda im się bez problemu pokonać czerwoną latarnię ligi? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Al-Ittihad – Al Batin.

Al-Ittihad – Al Batin: zapowiedź meczu

Al-Ittihad stoi przed wielką szansą na zdobycie mistrzostwa po raz pierwszy od sezonu 2008/2009. Ma aż trzy punkty przewagi nad Al Nassr, a do końca kampanii pozostały trzy kolejki. Al-Ittihad przed tygodniem zremisował z Al-Hilal 2:2, ale wcześniej pokonał Abhę aż 4:0. Al Batin jest czerwoną latarnią ligi i ma tylko matematyczne szanse na utrzymanie. Do bezpiecznej strefy traci aż osiem punktów. Ostatnie tygodnie w wykonaniu tego zespołu są jednak całkiem dobre. Pokonał Al-Hilal i Al Taee, a także zremisował z Al Feihą i przegrał z Al-Raed.

Al-Ittihad - Al Batin: typy

Typy Al-Ittihad - Al Batin

Zdecydowanym faworytem tej rywalizacji jest Al-Ittihad. Gospodarze muszą uciekać przed Al Nassr, a strata punktów przed własną publicznością i to z czerwoną latarnią ligi będzie katastrofą. Al Batin bardzo słabo radzi sobie w delegacji, ale ostatnio prezentuje się całkiem przyzwoicie. Stawiam na wygraną gospodarzy, ale spodziewam się przy tym BTSu.

2.73

WYGRANA AL-ITTIHAD

I OBIE STRZELĄ

betfan

Al-Ittihad - Al Batin: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Wtorkowy mecz Al-Ittihad z Al Batin, odbędzie się 23 maja o 20:30. Spotkanie będzie można obejrzeć na stronie TVPSPORT.PL albo aplikacji mobilnej TVP Sport.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!