Pobierz aplikację betfan na telefon
Al Ahly – Real Madryt : Typy, kursy, zapowiedź 08.02.
Al Ahly i Real Madryt zmierzą się w środę 8 lutego na Stadionie Księcia Moulay Abdellah w półfinale Klubowych Mistrzostw Świata FIFA. Drużyna z Egiptu zapewniła sobie miejsce w ostatniej czwórce dzięki imponującym zwycięstwom w rundach wstępnych. Przyszedł czas na spotkanie z najtrudniejszym możliwie rywalem. Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy.

Al Ahly – Real Madryt : Zapowiedź meczu

Real Madryt jest jedną z dwóch drużyn, obok Flamengo, które zajęły bezpośrednie miejsce w półfinale. To najbardziej utytułowana drużyna w rozgrywkach, która zdobyła tytuł czterokrotnie, a ostatni triumf przypadł na 2018 rok.
Al Ahly dobrze radziło sobie w Klubowych Mistrzostwach Świata FIFA, strzelając cztery bramki i zachowując czyste kartki w obu meczach. Nigdy jednak nie zakwalifikowali się do finału i ten trend może się utrzymać.

Al Ahly - Real Madryt : - Typ na mecz

Podopieczni Carlo Ancelottiego mają wystarczającą siłę ognia, by awansować do finału i nie powinni mieć problemów z Al Ahly. Myślę, że Real Madryt strzeli ponad 2,5 gola.

2.36

REAL MADRYT

POWYŻEJ 2,5 GOLA

betfan

Al Ahly - Real Madryt : Gdzie obejrzeć? Transmisja

Środowy mecz pomiędzy Al Ahly a Realem Madryt w ramach półfinału klubowych Mistrzostw Świata FIFA odbędzie się 8 lutego o 20:00 w Rabacie na Stade Moulay Abdallah. Transmisja z tego starcia będzie dostępna w polskiej stacji CANAL + SPORT.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!