Al-Ahli – Al-Ettifaq: Typy, kursy, zapowiedź 30.09 | Arabia Super League

Jan Paździerski

30 września 2023

Al-Ahli
Nadszedł czas na 8 kolejkę naszpikowanej gwiazdami Arabia Super League. Oczy całego piłkarskiego świata będą skierowane na boiska w Arabii Saudyjskiej, gdzie występować będą tacy zawodnicy jak Cristiano Ronaldo, Karim Benzema, a ostatnio do ligi dołączył także Neymar. W jednym ze spotkań Al-Ahli podejmie na własnym boisku ekipę Al-Ettifaq. Czy gospodarze zdołają zatrzymać 3 punkty? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Al-Ahli – Al-Ettifaq.

Al-Ahli – Al-Ettifaq: Typy bukmacherskie

Al-Ahli będzie szukać trzech punktów, które mogą sprawić, że zakończą tydzień meczowy na 2 miejscu tabeli Saudi Pro League, kiedy w tym tygodniu będą gościć na Prince Abdullah al-Faisal Stadium ekipę Al Ettifaq. Goście wygrali 3 poprzednie mecze, zdobywając po 3 punkty z Al-Taee, Abha i z Damac.
Al-Ahli pozyskało ostatnio Mahreza, który w duecie z Roberto Firmino tworzą zabójczą parę. W ostatnich pięciu meczach odnotowali trzy zwycięstwa, a w dwóch meczach uznali wyższość rywali. Po 7 kolejkach mają 15 punktów, co daje im 6 miejsce w ligowej tabeli. Obstawiam, że w tym meczu obie drużyny zdołają strzelić przynajmniej jedną bramkę.

1.78

OIE DRUŻYNY

STRZELĄ GOLA

betfan

Al-Ahli - Al-Ettifaq: Kursy bukmacherskie

Gospodarze będą chcieli zaprezentować się doskonale przed własną publicznością. W tym meczu są stawiani w roli faworyta, a kurs na ich zwycięstwo to 1.39. Przelicznik na zwycięstwo gości wynosi tylko 6.90, więc zapowiada się bardzo ciekawe widowisko, z wieloma bramkami. Remis w tym spotkaniu to kurs 4.79.

Al-Ahli - Al-Ettifaq: transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz pomiędzy Al-Ahli - Al-Ettifaq w ramach 8 kolejki sezonu 2023/24 Arabia Super League, odbędzie się 30 września o 20:00 na Prince Abdullah al-Faisal Stadium. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żadnej polskiej stacji telewizyjnej.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy