Ajax – Feyenoord: typy, kursy, zapowiedź 19.03 | Eredivisie

Jan Paździerski

19 marca 2023

Ajax - Feyenoord: typy, kursy, zapowiedź 19.03 | Eredivisie
Już w najbliższą sobotę, czeka nas najważniejszy mecz sezonu w holenderskiej Eredivisie. 19 marca o godzinie 14:30, Ajax Amsterdam podejmie na własnym boisku – Johan Cruijff Arenie zespół swojego największego rywala – Feyenoordu Rotterdam. Po ostatnim zwycięstwie w europejskich pucharach aż 7:1, zespół gości przyjedzie na to spotkanie mocno zmobilizowany. Przed nami bardzo emocjonujące starcie, szczególnie iż na własnym boisku Ajax potrafi być bardzo silny. Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ na mecz Ajax – Feyenoord.

Ajax – Feyenoord: Zapowiedź meczu

Ajax gości Feyenoord w niedzielne popołudnie w najnowszym wydaniu De Klassieker pomiędzy duetem liderów Eredivisie. Znajdujący się trzy punkty za swoimi zaciekłymi rywalami z Rotterdamu na szczycie ligi, Ajax cieszył się wolnym tygodniem. Tymczasem goście rozgrzali się w czwartkowy wieczór, pokonując 7-1 Szachtar Donieck w Lidze Europy. Panujący mistrzowie Eredivisie powróciliby na pierwsze miejsce, gdyby pokonali Feyenoord w ten weekend, ponieważ mają znacznie lepszą różnicę bramek niż ich rywal..

Ajax - Feyenoord: - Typ na mecz

Ajax nie był na szczycie Eredivisie od listopada i to na nich spoczywa presja odniesienia zwycięstwa, by wspiąć się ponad swoich rywali. Feyenoord może być spokojny o to, że remis wystarczy, by utrzymać trzypunktową przewagę. Jak już udowodniono niezliczoną ilość razy, w De Klasseiker wszystko może się zdarzyć, ale wypoczęty Ajax i kibicującą mu Johan Cruyff Arena, może przechylić szale na ich korzyść. Obstawiam, że Ajax wygra mecz.

1.69

AJAX

WYGRA MECZ

betfan

Ajax - Feyenoord: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy Ajaxem a Feyenoordem, w ramach 26. kolejki Eredivisie, odbędzie się 19 marca o 14:30 na Johan Cruijff Arena w Amsterdamie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Polsat Sport News z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuje się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach, zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy