Pobierz aplikację betfan na telefon
Ajaccio – Troyes: typy, kursy, zapowiedź 26.02 | Ligue 1
Ligue 1 wchodzi w decydującą fazę sezonu i przed nami już 25. kolejka francuskiej ekstraklasy. Ajaccio w ostatnim zaplanowanym starciu tego dnia zmierzy się z Troyes. Obie drużyny czeka bardzo burzliwa końcówka sezonu, bowiem walczą o utrzymanie. Ciężko szukać tutaj pozytywów, bo obie praktycznie od początku roku zawodzą . Kto lepiej wypadnie w tym starciu?Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ na mecz Ajaccio – Troyes. 

Ajaccio – Troyes: Zapowiedź meczu

Troyes wygrało pierwsze spotkanie w nowym roku, ale od tamtego czasu nie potrafią praktycznie punktować.. Aż osiem spotkań rozegrali od zwycięstwa ze Strasbourgiem i zaledwie raz udało im się zremisować. Na przeciw nim staje drużyna mająca podobne problemy. Choć wygrali w tym roku dwukrotnie, to tylko raz w ramach ligowych rozgrywek. W tabeli goście mają zaledwie punkt więcej, ale są też znacznie skuteczniejsi, bo trafiali aż piętnaście razy częściej niż Ajaccio, choć stracili też osiem bramek więcej.

Ajaccio - Troyes: - Typ na mecz

1.74

POWYŻEJ 8,5

RZUTÓW ROŻNYCH

betfan

Fawroytem tego meczu są gospodarze, choć patrząc na wyniki obu drużyn, miejsce w tabeli i poprzednie spotkanie, to najsprawiedliwiej byłoby podzielić się tutaj punktami. Oczywiście żadna z ekip nie będzie nawet myślałą o takim rozwiązaniu, a w obecnej sytuacji obie wręcz muszą punktować. Liczę na dużo ofensywnych akcji, a co za tym idzie sporo rzutów rożnych. Stawiam 8,5 tych właśnie fragmentów gry.

Ajaccio - Troyes: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Ajaccio a Troyes w ramach 25. kolejki Ligue 1 odbędzie się 26 lutego o 15:00 na Stade Francois Coty w Ajaccio. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na kanałach z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!