Ajaccio – Toulouse: typy, kursy, zapowiedź 07.05 | Ligue 1

Bartłomiej Cichecki

06 maja 2023

Ajaccio - Toulouse: typy, kursy, zapowiedź 07.05 | Ligue 1

W niedzielę kolejne mecze w ramach 34. kolejki Ligue 1, a w jednym z nich zagra zdobywca Pucharu Francji czyli Toulouse. Goście całkiem sympatycznie zaprezentowali się przez cały sezon, choć widać już było po wiosennych meczach, że brakuje im jakości oraz głębi ławki. Ajaccio to jeden z beniaminków tego sezonu i podobnie jak Toulouse musi radzić sobie z graniem przeciwko najlepszym zespołom we Francji. Jednak cały sezon w wykonaniu gospodarzy nie był już tak dobry? Dlaczego? Zapraszam na zapowiedź oraz analizę wraz z typami do meczu Ajaccio – Toulouse. 

Ajaccio – Toulouse – Zapowiedź

W niepisanej rywalizacji dwóch beniaminków Ajaccio kontra Toulouse, górą na pewno będą ci drudzy. Gospodarze mają jeszcze 5 kolejek na to, by wygrzebać się ze strefy spadkowej. Do bezpiecznego miejsca tracą 10 oczek. 

Toulouse znakomicie wraca do elity francuskiego futbolu po tym jak w styczniu 2020 roku przerwano granie w piłkę we Francji z powodu COVID- 19 i tym samym zdegradowano zespoły, które były w strefie spadkowej an tamtym etapie sezonu. Jednak jeśli chodzi o formę obu zespołów na końcu sezonu to należą one do najsłabiej punktujących zespołów w ostatnich 5 meczach.

Ajaccio ostatni raz wygrało z Toulouse na poziomie Ligue 1 w 2006 roku. Generalnie w tym sezonie Ajaccio w 16 meczach domowych wygrali tylko 3 razy, dwa razy padł remis i zanotowali aż 11 porażek. 

 

Ajaccio - Toulouse - Typy bukmacherskie, kursy

2.15

WYGRA TOULOUSE

betfan

Postawię na wygraną gości, gdyż z tego co widziałem to gospodarze w tym sezonie bywali nad wyraz gościnni dla swoich rywali i pozwolili im aż jedenastokrotnie triumfować na ich stadionie. Goście przeplatają wygrane z porażkami i z tej wyliczanki wypada, że w tej kolejce wygrają...

Ajaccio - Toulouse - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Niedzielny mecz Ajaccio kontra Toulouse w ramach 34. kolejki Ligue 1 odbędzie się 7. maja na Stade François Coty. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach ELEVEN Sports z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 
 

Autor tekstu

Najnowsze wpisy