Pobierz aplikację betfan na telefon
Brest – Auxerre: typy, kursy, zapowiedź 14.05 | Ligue 1

Porównując oba zespoły pod kątem liczby zwycięstw, remisów oraz bilansu bramkowego, są to niemalże tożsame wyniki. Oba zespoły zgromadziły także podobną liczbę punktów i Brest ma tylko oczko więcej od Auxerre. W tym meczu emocji nie zabraknie gdyż czeka ich walka o utrzymanie się w Ligue 1. Przed nami kolejna mała bitwa o utrzymanie się we francuskiej elicie. Zapraszam na zapowiedź oraz analizę wraz z typami do meczu Berst – Auxerre. 

Brest – Auxerre – Zapowiedź

Brest przystąpi do niedzielnej rywalizacji z niezłym przekonaniem, że ostatnie domowe poszły im bardzo dobrze. Te trzy mecze u siebie to wygrane z Toulouse, Nicea, Nantes. Więc nie byle z kim wygrali. Goście natomiast na wyjazdach w ostatnich 3 meczach tylko raz odnieśli zwycięstwo z Ajaccio.

W meczu pierwszym tych zespołów padł remis (1:1) i przed spotkaniem nie widać wyraźnego. W ostatnich 10 rywalizacjach tych zespołów cztery razy mieliśmy remis.

Jeśli Nantes wygra z Toulouse to na pewno któryś z zespołów wymienionych wyżej spadnie do strefy spadkowej. Dla gości spadek z Ligue 1 po roku pobytu może drogo kosztować. W pierwszym sezonie zawsze trzeba przede wszystkim się utrzymać.

 
 

Brest - Auxerre - Typy bukmacherskie, kursy

2.08

WYGRA BREST

betfan

Postawię na wygraną gospodarzy, ponieważ świetnie wyglądają ich ostatnie mecze u siebie, a beniaminek Ligue 1 nie jest dla nich żadnym wyzwaniem. Brest spokojnie może dziś wygrać tak jak ich ostatnie spotkanie tu w 2019 roku. Na ostatnich 5 meczów bezpośrednich ani razu nie wygrało Auxurre.

Brest - Auxerre - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Niedzielny mecz Brest kontra Auxerre w ramach 35. kolejki Ligue 1 odbędzie na Stade Francis-Le Blé. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach ELEVEN Sports z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 
 
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!