Pobierz aplikację betfan na telefon
Ajaccio – Rennes: typy, kursy, zapowiedź 21.05 | Ligue 1

Już tylko trzy spotkania pozostały w Ligue 1,a drużyny mają ostatnie szanse, by poprawić swoją sytuację w tabeli. Ajaccio w jednym z aż siedmiu spotkań tego dnia, zmierzy się na swoim boisku z Rennes. Gospodarze już powoli żegnają się z najwyższą klasą rozgrywkową Francji, a ich spadek jest już pewny. Nikt jednak nie powiedział, że nie mogą w ostatnich kolejkach się dobrze zaprezentować. Czy jednak z takim rywalem będą w stanie podjąć równą grę? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ na mecz Ajaccio – Rennes.

Ajaccio – Rennes: Zapowiedź meczu

Ajaccio nie zasiedziało się zbyt długo w Ligue 1 i już są pewni spadku ndo Ligue 2. Teraz mogą jedynie ostatnie kolejki rozegrać tak, aby ich jak najlepiej zapamiętano. Dziś z pewnością nie będzie im łatwo, nawet jeśli grają u siebie, bowiem Rennes to zdecydowanie czołówka ligi. Walczą też aktualnie o udział w pucharach europejskich na kolejny sezon, gdzie aktualnie brakuje im tylko punkt do piątego Lille. Dziś więc zdecydowanie muszą wziąć się do roboty i spróbować wrócić z kompletem.

 

Ajaccio - Rennes: Typ na mecz

1.47

RENNES WYGRA

betfan

Rennes powinno tutaj dominować rywali i od samego początku to oni powinni prowadzić grę. Ajaccio nie wygrało meczu od lutego, gdzie pokonali wtedy tylko przeciętne Troyes. Moim zdaniem wygrana gości jest tutaj formalnością i właśnie taki typ stawiam.

Ajaccio - Rennes: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Ajaccio a Rennes, w ramach 36. kolejki Ligue 1, odbędzie się 21 maja o 13:00 na Stade Francois Coty w Ajaccio. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Eleven Sports 2 z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!