Adana Demirspor – Basaksehir: Typy, kursy, zapowiedź 03.06 | SuperLig

Jan Paździerski

02 czerwca 2023

basaksehir
Już w sobotę, czekają nas kolejne mecze tureckiej Superlig. W ramach 37 kolejki zaplanowano na dziś aż 7 spotkań. Adana Demirspor w jednym z nich, zmierzy się na swoim boisku z ekipą Basaksehiru. Oba zespoły będą chciały pokazać się na koniec sezonu z jak najlepszej strony. Zarówno goście jak i gospodarze, na pewno dołożą wszelkich starań, aby godnie pożegnać się z sezonem. Czy Basaksehir wywiezie 3 punkty? Zapraszam na krótką zapowiedź w meczu Adana Demirsport – Basaksehir.

Adana Demirspor – Basaksehir: Zapowiedź meczu

Po serii 4 meczy bez zwycięstwa, nie licząc walkowera z Gazientep, ekipa gości będzie chciała przełamać zły impas. Będą chcieli to zrobić wybierając się na EnEF stadion w Stambule. Gospodarze znajdują się obecnie na 4 pozycji, i niezależnie od pozostałych wyników, nic nie jest w stanie zmienić ich położenia w tabeli. Basaksehir natomiast, znajduje się jedno miejsce za ekipą gospodarzy, lecz aby utrzymać tę pozycję nie mogą pozwolić sobie na utratę punktów. Ekipa Trabzonsporu depcze im po piętach, i mogą wykorzystać każde potknięcie swoich rywali.

Adana Demirspor - Basaksehir: Typy, kursy

Adana Demirspor jest w tym meczu stawiana w roli lekkiego faworyta. Goście mogą być bardziej zmotywowani, gdyż wciąż muszą walczyć o utrzymanie swojej pozycji, mając dwa punkty przewagi nad szóstym Trabzonsporem. Obstawiam, że obie drużyny strzelą bramkę w tym meczu.

1.52

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ BRAMKĘ

betfan

Adana Demirspor - Basaksehir: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Wtorkowy mecz pomiędzy Adaną Demirsport a Basaksehir, w ramach 37. kolejki tureckiej Superlig, odbędzie się 3 maja o 18:00 na ENef Stadium w Stambule. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna w żadnej polskiej stacji telewizyjnej.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy