ACH Ljubljana – Asseco Resovia: typy, kursy, zapowiedź 29.11 | Liga Mistrzów

Wojciech Sikora

29 listopada 2023

Asseco Resovia Rzeszów
Tydzień temu rozpoczęliśmy zmagania grupowe, w tegorocznej siatkarskiej Lidze Mistrzów, a już w tym możemy śledzić drugą kolejkę. Asseco Resovia, uda się do Ljubljany, by poszukać pierwszy punktów przeciwko miejscowej drużynie. Poprzednim razem grali u siebie i także byli stawiani jako spory faworyt, a ostatecznie przegrali 1:3. Jak dziś poradzą sobie w wyjazdowym pojedynku? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz ACH Ljubljana – Asseco Resovia. 

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz ACH Ljubljana – Asseco Resovia?
  2. Zapowiedź meczu ACH Ljubljana – Asseco Resovia.
  3. Jakie są kursy na mecz ACH Ljubljana – Asseco Resovia?
  4. Gdzie obejrzeć mecz ACH Ljubljana – Asseco Resovia?

ACH Ljubljana – Asseco Resovia: zapowiedź 

Nie najlepiej ułożył się pierwszy mecz Asseco w tegorocznej Lidze Mistrzów. Swój powrót do rozgrywek zaliczyli niespodziewaną porażką z Tours i to przy swoich kibicach. Kilka dni temu zrekompensowali to wygraną na wyjeździe przeciwko Norwid Częstochowa. Zdecydowanie bardziej kibice spoglądają jednak na dzisiejsze starcie. Resovia zmierzy się bowiem z Ljubljaną, która w pierwszym meczu potrafiła momentami nawiązać walkę z Trentino i przegrali 1:3 na ich terenie.

1.70

POWYŻEJ 135.5

PUNKTÓW

betfan

Nie wiadomo czego do końca spodziewać się po Asseco, które dało bardzo słaby występ w poprzednim tygodniu. Dziś będą na terenie rywali, więc w teorii powinno być jeszcze ciężej. Moim zdaniem gospodarze mogą postawić twarde warunki i nawet zgarnąć dziś seta. Typuję powyżej 135.5 punktów w całym spotkaniu.

ACH Ljubljana - Asseco Resovia: kursy bukmacherskie

Wygrana ACH Ljubljana - 9.20

Wygrana Asseco Resovia - 1.05

Powyżej 3.5 setów - 2.35

W tym spotkaniu bezwzględnym faworytem będzie drużyna gości, czyli Asseco Resovia, na którą obecny kursy wynosi zaledwie 1.05. W przypadku wygranej Tours przelicznik jest o wiele wyższy i w chwili obecnej to1  9.20. Warto także spojrzeć na wiele innych rynków, jak punkty zawodników, czy drużyny, gdzie bukmacher BETFAN przygotował szeroką ofertę.

ACH Ljubljana - Asseco Resovia: transmisja 

Mecz ACH Ljubljana z Asseco Resovia, w ramach rundy grupowej Ligi Mistrzów edycji 2023/2024, zostanie rozegrany 29 listopada o godzinie 18:00 w Ljubljanie. Transmisja z tego starcia na kanale Polsat Sport News i na platformie Polsat Box Go. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy