Pobierz aplikację betfan na telefon
Abha – Al-Hilal: Typy, kursy, zapowiedź 14.08 | Arabia Super League
Nadszedł czas na inauguracje naszpikowanej gwiazdami Arabia Super League. Oczy całego piłkarskiego świata będą skierowane na boiska w Arabii Saudyjskiej, gdzie występować będą tacy zawodnicy jak Cristiano Ronaldo czy Karim Benzema. Na ten dzień zaplanowano 4 spotkania, a w jednym z nich Abha podejmie zespół Al-Hilal na własnym boisku. Czy Al-Hilal rozpocznie zmagania od zwycięstwa? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Abha – Al-Hilal. 

Abha – Al-Hilal: Typy bukmacherskie

Al-Hilal będzie miał okazje na zwycięskie rozpoczęcie sezonu 2023-24 Saudi Pro League, gdy w poniedziałkowy wieczór uda się na stadion Prince Sultan bin Abdulaziz Sports City, aby zmierzyć się z Abhą. Gospodarze przystępują do tego meczu po remisie 1-1 w przedsezonowym meczu towarzyskim z irańskim zespołem Pro League Sepahan SC, podczas gdy goście ponieśli porażkę 2-1 w finale Arab Club Champions Cup.
Trzeba przyznać, że Abha miała słaby sezon, kończąc go na 12. miejscu, czyli trzy lokaty niżej niż w poprzedniej kampanii. Słabe wyniki w zeszłym sezonie sprawiły, że rozstali się z poprzednim menedżerem, a Czesław Michniewicz objął tę rolę w czerwcu, choć nie był w stanie wywrzeć większego wpływu, przegrywając pięć z siedmiu meczów, które prowadził. W całym sezonie Abha zdobyła łącznie 35 punktów, co było wynikiem tylko o dwa lepszym od zdegradowanego Al-Faisaly i zanotowała zaledwie dziewięć zwycięstw w 30 meczach, przy ośmiu remisach i 13 porażkach. Obstawiam, że Al-Hilal wygra mecz.

1.66

AL-HILAL

WYGRA MECZ

betfan

Abha - Al-Hilal: kursy bukmacherskie

Gospodarze będą chcieli zaprezentować się doskonale przed własną publicznością. W tym meczu nie są stawiani w roli faworyta, a kurs na ich zwycięstwo to 4.80. Przelicznik na zwycięstwo gości jest znacznie niższy i wynosi on 1.66. Remis w tym spotkaniu to kurs 3.85.

Abha - Al-Hilal: transmisja tv, online, na żywo

Poniedziałkowy mecz pomiędzy Abha a Al-Hilal, w ramach inauguracji sezonu 2023/24 Arabia Super League, odbędzie się 14 sierpnia o 17:00 na Prince Sultan bin Abdul Aziz Stadium. Spotkanie nie będzie można obejrzeć na żadnej polskiej stacji telewizyjnej.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!