Pobierz aplikację betfan na telefon
9INE – Team Liquid Typy, kursy, zapowiedź, transmisja | IEM Cologne 28.07

  9INE po zwycięstwie z OG i niestety porażce z Fnatic w stosunku 2:0 przystąpi do swojego trzeciego starcia podczas IEM Cologne 2023. Ich rywalem będzie Team Liquid, który w pierwszej rundzie uległ Astralis, natomiast w drugim meczu ograł 2:1 BIG, dzięki czemu może teraz pojedynkować się z polską drużyną. Kto okaże się lepszy w starciu 9INE – OG podczas meczu rozgrywanego 28 lipca? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na 9INE – Team Liquid.

9INE – Team Liquid typy bukmacherskie

28 lipca 2023 roku na IEM Cologne 2023 polska drużyna 9INE przystąpi do rywalizacji z Team Liquid. Faworytem do wygrania meczu będzie niestety nasz oponent, jednak związane jest to zapewne z tym, że 9INE zagrało słaby mecz z Fnatic. Przegrana 16:12 na Ancient oraz 16:10 na swoim PICK-u Vertigo nie wróży najlepiej przed starciem z Team Liquid. Już w pierwszym meczu 9INE miało trochę kłopotów z OG, jednak wyciągnęli zwycięstwo z dalekiej podróży. Niewątpliwie potencjał na wygranie tego spotkania jest, ale drużynie brakuje nieco zgrania i przede wszystkim jak na ten moment wysokiej formy. O zwycięstwo będzie bardzo ciężko i tym razem muszę wygrać typ na wygraną Team Liquid z 9INE po kursie 1.58 w ofercie bukmachera Betfan. Dodatkowo warto sprawdzić także typy PlayerBets w Betfan – kurs 1.45 na więcej headshotów Patsiego w całym meczu od Goofyego wydaje się być dobrym value i dokładką do kuponu AKO.

1.55

WYGRANA TEAM LIQUID

betfan

9INE – Team Liquid kursy bukmacherskie

Na mecz pomiędzy 9INE, a Team Liquid w ofertach bukmacherów mamy już dostępne kursy. Analitycy w swoich notowaniach wskazali, że faworytem do wygrania Esportowego spotkania w CS:GO pomiędzy 9INE, a Team Liquid jest Team Liquid (kurs 1.55). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna 9INE, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.46. Polecamy także sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość rozegranych map w tym spotkaniu – na poniżej 2.5 ogólnej sumy w meczu możemy znaleźć mnożnik 1.79, a na powyżej 2.5 wysoki kurs 1.95 w ofercie bukmachera Betfan.

9INE – Team Liquid STATYSTYKI

Drużyna Team Liquid oraz 9INE zmierzyły się ze sobą w bezpośrednim pojedynku w tym roku. Mecz miał miejsce 13 maja podczas Blast.TV Paris Major i lepszym okazał się Team Liquid wygrywając 1:0. Poniżej statystyki ostatnich pięciu meczów 9INE oraz Team Liquid. 

Ostatnie wyniki 9INE:

  • Porażka 2:0 z Fnatic
  • Wygrana 1:0 z OG
  • Porażka 2:0 z FaZe Clan
  • Porażka 1:0 z GamerLegion
  • Porażka 1:0 z Team Liquid

Statystyki ostatnich wyników Team Liquid:

  • Wygrana 2:1 z OG
  • Porażka 1:0 z Astralis
  • Porażka 2:0 z Astralis
  • Porażka 2:0 z FaZe Clan
  • Wygrana 2:1 z FaZe Clan

9INE – Team Liquid GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Piątkowy mecz IEM Cologne 2023 pomiędzy polską drużyną 9INE, a Team Liquid rozgrywany dnia 28 lipca 2023 roku będzie transmitowany na żywo na Twitch-u. Relację można także obserwować live względem zmieniających się kursów u legalnego bukmachera Betfan.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!