9INE – G2 Esports: Typy, kursy, zapowiedź, transmisja 17.08 | Gamers8

Adrian Krawczyk

16 sierpnia 2023

9INE - G2 Esports: Typy, kursy, zapowiedź, transmisja 17.08 | Gamers8
W czwartek rozpocznie się turniej Gamers8, w którym zobaczymy także polską drużynę 9INE. Właśnie 17 sierpnia 9INE rozegra swój pierwszy mecz tego turnieju, niestety rywal jednak będzie z najwyższej półki, albowiem będzie to G2 Esports, która wygrała niedawno IEM Cologne 2023. Z pewnością Polacy stoją przed bardzo trudnym zadaniem, a wygrana z G2 byłaby wielką sensacją, na którą oczywiście liczymy. Czy jest na to szansa? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na 9INE – G2 Esports.

9INE – G2 Esports typy bukmacherskie

9INE oraz G2 Esports to zestawienie pierwszej rundy turnieju Gamers8. Polska drużyna wylosowała naprawdę trudnego rywala i o zwycięstwo będzie niezwykle trudno. G2 Esports wygrało turniej w Kolonii. Tam wykazali się naprawdę świetną formą ogrywając wszystkich swoich rywali. Zapewne forma zostanie utrzymana i również z 9INE zagrają na wysokim poziomie. Drużyna 9INE natomiast przyzwoicie zaprezentowała się na IEM Cologne 2023. Zabrakło tam z pewnością odporniejszej głowy w końcówkach, a wynik mógł być znacznie lepszy. W trakcie spotkania naprawdę popisywali się świetnymi zagraniami i gdyby nie końcówki mogliby dojść jeszcze dalej. Tutaj mogą zagrać na luzie, ponieważ są zdecydowanym underdogiem w tym meczu. Spodziewam się, że tak też zagrają i liczę że sensacyjnie uda wygrać się im jedną mapę. O wygranie jednej mapy przez G2 Esports jestem spokojny, dlatego typuję ponad 2.5 mapy w meczu 9INE – G2 Esports.

2.21

POWYŻEJ 2.5 MAPY

betfan

9INE – G2 Esports kursy bukmacherskie

Na mecz pomiędzy 9INE, a G2 Esports w ofertach bukmacherów mamy już dostępne kursy. Analitycy w swoich notowaniach wskazali, że faworytem do wygrania Esportowego spotkania w CS:GO G2 Esports (kurs 1.25). Niestety zdecydowanie mniejsze szanse natomiast ma polska drużyna 9INE, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.96. Polecamy także sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość rozegranych map w tym spotkaniu – na poniżej 2.5 ogólnej sumy w meczu możemy znaleźć mnożnik 1.57, a na powyżej 2.5 wysoki kurs 2.21 w ofercie bukmachera Betfan.

9INE – G2 Esports statystyki

Drużyna 9INE oraz G2 Esports zmierzyły się ze sobą w bezpośrednim pojedynku w tym roku. Mecz miał miejsce 11 kwietnia podczas Blast.TV Paris Major i co ciekawe lepszym okazał się wtedy sensacyjnie polska drużyna wygrywając 1:0. Poniżej statystyki ostatnich pięciu meczów 9INE oraz G2 Esports. Ostatnie wyniki 9INE:
  • Porażka 2:1 z Cloud9
  • Porażka 2:1 z ENCE
  • Wygrana 2:1 z Team Liquid
  • Porażka 2:0 z Fnatic
  • Wygrana 1:0 z OG
Statystyki ostatnich wyników G2 Esports:
  • Wygrana 3:1 z ENCE
  • Wygrana 2:0 z Astralis
  • Wygrana 2:1 z Team Vitality
  • Wygrana 2:0 z FaZe Clan
  • Wygrana 2:1 z Astralis

9INE – G2 Esports GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Czwartkowy mecz Ganers 8 2023 pomiędzy polską drużyną 9INE, a G2 Esports rozgrywany dnia 17 sierpnia 2023 roku będzie transmitowany na żywo na Twitch-u. Relację można także obserwować live względem zmieniających się kursów u legalnego bukmachera Betfan.

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy