350 złotych za wygraną Igi Świątek w Roland Garros

Patryk Śliwiński

24 maja 2024

Tylko dla nowych graczy BETFAN ma specjalną okazję – możliwość zgarnięcia aż 350 zł za wygraną Igi Świątek w Roland Garros.

Iga Świątek

350 złotych za wygraną Igi Świątek w Roland Garros

Już niedługo rozpocznie się długo wyczekiwany Roland Garros. W znakomitej dyspozycji jest Iga Świątek. Liderka rankingu WTA jest faworytką do triumfu w całym turnieju. Iga Świątek niedawno wygrała WTA w Rzymie. Wszyscy nowi gracze, którzy założą konto w BETFAN mają zatem doskonałą okazję, aby zgarnąć 350 złotych! BETFAN płaci bowiem 50 złotych za każde zwycięstwo Igi Świątek w French Open. W przypadku wygranej Igi, zgarniesz freebet w wysokości 350 złotych.

Iga promocja

Co należy zrobić, aby z skorzystać z promocji? Wystarczy zarejestrować się z kodem SPORTBETFAN i postawić kupon w BETFAN (szczegóły poniżej). Jeśli Iga wygra swój mecz, to w ciągu 48 godzin od zakończenia spotkania otrzymasz freebet 50 zł. Możesz zgarnąć nawet siedem takich freebetów!

1. DOŁĄCZ I WPŁAĆ

2. ZAGRAJ KUPON

• Postaw swój pierwszy kupon SOLO lub AKO za dokładnie 35 zł i umieść na nim dowolny zakład z oferty na WTA French Open (Łączny kurs kuponu musi wynieść minimum 2.00 i kupon musi zostać rozliczony do 26.05, godz. 23:59)

3 ZAGRAJ ZA FREEBET

• Jeśli Iga wygra swój mecz w Roland Garros, w ciągu 48 godzin od zakończenia każdego meczu otrzymasz freebet 50 zł. Łącznie do zgarnięcia jest 350 zł

• Freebetem grasz jak chcesz!

Autor tekstu

Patryk Śliwiński

Piłką nożną interesuję się od ósmego roku życia. Ze względu na część życia spędzoną we Włoszech, wierny kibic włoskiego calcio. Poza piłką nożną, pasjonat Formuły 1. W kręgu zainteresowań sportowych są też tenis, siatkówka, skoki narciarskie i lekkoatletyka. W przeszłości redaktor HalaMadrid.pl i Goal.pl. Kiedy nie śledzę informacji ze świata sportu, gram w piłkę albo podróżuję. Moje wywiady ze sportowcami i ekspertami sportowymi znajdziesz na Futbolnews.pl.

Najnowsze wpisy