300 zł za zwycięzcę walki Fury – Usyk

Patryk Śliwiński

17 maja 2024

Usyk

Tylko dla nowych graczy BETFAN ma specjalną okazję – możliwość zgarnięcia 300 zł za poprawne wytypowanie zwycięzcy walki Fury – Usyk.

300 złotych za zwycięzcę walki Usyk vs Fury

Fury baner

W sobotę dojdzie do hitowego pojedynku, na który wszyscy od dawna czekali. Usyk zmierzy się z Furym podczas gali w Arabii Saudyjskiej. Będzie to pojedynek aż o pięć mistrzowskich pasów. BETFAN zapłaci aż 300 złotych za zwycięzcę tego pojedynku. Wszyscy nowi gracze, którzy założą konto w BETFAN mają zatem doskonałą okazję, aby zgarnąć 300 złotych!

Co należy zrobić, aby z skorzystać z promocji? Wystarczy zarejestrować się z kodem SPORTBETFAN i postawić kupon w BETFAN (szczegóły poniżej). Jeśli poprawnie wskażesz zwycięzcę meczu Usyk – Fury, to w ciągu 48 godzin od zakończenia spotkania otrzymasz freebet 300 zł!

1. DOŁĄCZ I WPŁAĆ

2. ZAGRAJ KUPON

• Postaw pierwszy kupon SOLO za 2 zł i zagraj na zwycięzcę walki Usyk – Fury

• Następnie zagraj kupon SOLO lub AKO za 28 zł na dowolne zdarzenie lub zdarzenia. Kupon musi zostać rozliczony do 18.05 do godziny 23:59

3 ZAGRAJ ZA FREEBET

• Jeśli zawodnik, na którego postawiłeś wygra, w ciągu 48 godzin od zakończenia walki otrzymasz freebet 300 zł

• Freebetem grasz jak chcesz!

Autor tekstu

Patryk Śliwiński

Piłką nożną interesuję się od ósmego roku życia. Ze względu na część życia spędzoną we Włoszech, wierny kibic włoskiego calcio. Poza piłką nożną, pasjonat Formuły 1. W kręgu zainteresowań sportowych są też tenis, siatkówka, skoki narciarskie i lekkoatletyka. W przeszłości redaktor HalaMadrid.pl i Goal.pl. Kiedy nie śledzę informacji ze świata sportu, gram w piłkę albo podróżuję. Moje wywiady ze sportowcami i ekspertami sportowymi znajdziesz na Futbolnews.pl.

Najnowsze wpisy