300 zł za wygranego seta Igi w finale Roland Garros!

Kamil Błaszczyk

07 czerwca 2024

Przed nami finał Roland Garros z udziałem Igi Świątek! Tylko dla nowych graczy mamy specjalną okazję – możliwość zgarnięcia 300 zł, jeżeli Polka wygra przynajmniej jednego seta z Jasmine Paolini!

Iga Świątek, Roland Garros

BETFAN oferuje tak zwany „pewniaczek”, ponieważ Polka jest zdecydowaną faworytką sobotniego starcia! Wskakuj do gry i zgarnij dodatkowe 300 zł na start! Sprawdź szczegóły w dalszej części artykułu.

Zgarnij 300 zł za wygranego seta Igi – jak odebrać freebet?

300 zł za wygranego seta Igi w finale Roland Garros!

Iga Świątek mknie jak burza przez kolejne rundy na paryskich kortach! Polka, podczas całej imprezy, straciła zaledwie jednego seta w starciu z Naomi Osaką w drugiej rundzie! Fantastyczna seria, a już w sobotę przed Igą kolejne starcie, tym razem z Jasmine Paolini, która jest aktualnie sklasyfikowana na 15. miejscu w światowym rankingu WTA. BETFAN przy okazji finału Roland Garros 2024 oferuje dla wszystkich nowych graczy wspaniałą promocję na start! Możesz zgarnąć 300 zł za wygranego seta Igi Świątek!

Co należy zrobić, aby z skorzystać z promocji? Wystarczy zarejestrować się z kodem SPORTBETFAN i postawić kupon w BETFAN (szczegóły poniżej). Jeżeli w meczu finałowym Iga Świątek wygra przynajmniej jednego seta, to zgarniesz dodatkowe 300 zł od bukmachera!

1. DOŁĄCZ I WPŁAĆ

2. ZAGRAJ KUPON

Postaw swój pierwszy kupon SOLO lub AKO za dokładnie 30 zł i umieść na nim dowolny zakład z oferty na mecz Świątek – Paolini (Łączny kurs kuponu musi wynieść minimum 2.00 i kupon musi zostać rozliczony do 08.06, godz. 23:59)

3 ZAGRAJ ZA FREEBET

• Jeśli Świątek wygra seta z Paolini, w ciągu 48 godzin od zakończenia meczu otrzymasz freebet 300 zł

• Freebetem grasz jak chcesz!

Autor tekstu

Kamil Błaszczyk

Redaktor naczelny portalu Sport Betfan. Ze sportem ma dużo wspólnego od lat młodzieńczych, a w szczególności z piłką nożną oraz tenisem. Sercem najbardziej związany z Ekstraklasą oraz Premier League. Prywatnie magister zarządzania. W wolnym czasie, poza światem sportu, pasjonat podróży, kina oraz analizy bukmacherskiej.

Najnowsze wpisy