300 zł za wygraną Polski lub Ukrainy – promocja BETFAN

Kamil Błaszczyk

05 czerwca 2024

Tylko dla nowych graczy mamy specjalną okazję – postaw kupon SOLO lub AKO za 30 zł na zwycięstwo Polski lub Ukrainy. Jeśli drużyna, na którą postawiłeś wygra, niezależnie od losów kuponu, otrzymasz freebet 300 zł!

300 zł za wygraną Polski lub Ukrainy, Polska, Probierz

Kolejna świetna promocja BETFAN dla nowych graczy. Już w piątek reprezentacja Polski rozegra z Ukrainą pierwszy mecz towarzyski w ramach przygotowań do Euro 2024. Sprawdź szczegóły oferty i co zrobić, żeby otrzymać freebet 300 zł w dalszej części artykułu. 

300 zł za wygraną Polski lub Ukrainy - promocja BETFAN

Zgarnij 300 zł za zwycięstwo Polski lub Ukrainy – promocja BETFAN

Bardzo ciekawie zapowiada się piątkowe starcie Polski z Ukrainą w ramach towarzyskiego meczu, przygotowującego obie reprezentacje do turnieju Euro 2024. Spotkanie nie ma faworyta, dlatego bukmacher BETFAN daje możliwość wyboru wszystkim nowym graczom, która reprezentacja odniesie sukces w piątkowy wieczór i okaże się zwycięska.

Co należy zrobić, aby z skorzystać z promocji? Wystarczy zarejestrować się z kodem SPORTBETFAN i postawić kupon w BETFAN (szczegóły poniżej). Jeżeli w meczu wygra typowana przez Ciebie drużyna, to zgarniesz dodatkowe 300 zł od bukmachera!

1. DOŁĄCZ I WPŁAĆ

2. ZAGRAJ KUPON

• Postaw swój pierwszy kupon SOLO lub AKO za dokładnie 30 zł i umieść na nim zakład na wygraną Polski lub Ukrainy Z TEJ OFERTY (Łączny kurs kuponu musi wynieść minimum 2.00 i kupon musi zostać rozliczony do 07.06, godz. 23:59)

3 ZAGRAJ ZA FREEBET

• Jeśli drużyna, na którą postawiłeś wygra, w ciągu 48 godzin od zakończenia meczu otrzymasz freebet 300 zł

• Freebetem grasz jak chcesz!

Autor tekstu

Kamil Błaszczyk

Redaktor naczelny portalu Sport Betfan. Ze sportem ma dużo wspólnego od lat młodzieńczych, a w szczególności z piłką nożną oraz tenisem. Sercem najbardziej związany z Ekstraklasą oraz Premier League. Prywatnie magister zarządzania. W wolnym czasie, poza światem sportu, pasjonat podróży, kina oraz analizy bukmacherskiej.

Najnowsze wpisy