300 zł za gola w meczu Polska – Francja: Promocja Euro 2024

Kamil Błaszczyk

24 czerwca 2024

Promocja bukmacherska Euro 2024 dla nowych graczy na mecz Polska – Francja! Tylko dla nowych graczy BETFAN ma specjalną okazję – możliwość zgarnięcia 300 zł za przynajmniej jednego gola w meczu Polska – Francja!

Polska, Euro 2024, promocja

Zgarnij 300 zł za gola w meczu Polska – Francja! – promocja Euro 2024

Przed nami ostatni mecz Polski na Euro 2024! Przygoda reprezentacji Polski z turniejem szybko dobiegła końca, jednak na tym nie kończą się emocje turniejowe, a także promocje bukmacherskie! Tym razem polski, legalny bukmacher BETFAN przygotował coś dla wszystkich nowych graczy z okazji meczu Polska – Francja! Licząc na dość otwarte widowisko, BETFAN rozdaje wszystkim nowych graczom aż 300 zł za minimum jednego gola w spotkaniu Polska – Francja. Brzmi jak pewniaczek, prawda?

300 zł za gola w meczu Polska - Francja: Promocja Euro 2024

Co należy zrobić, aby z skorzystać z promocji? Wystarczy zarejestrować się z kodem SPORTBETFAN i postawić kupon w BETFAN (szczegóły poniżej). Jeżeli w meczu Polska – Francja, padnie minimum jeden gol, to zgarniesz dodatkowe 300 zł od bukmachera!

1. DOŁĄCZ I WPŁAĆ

2. ZAGRAJ KUPON NA POLSKA – FRANCJA

• Postaw swój pierwszy kupon SOLO lub AKO za dokładnie 30 zł i umieść na nim zakład z oferty na mecz Polska – Francja (Łączny kurs kuponu musi wynieść minimum 2.00 i kupon musi zostać rozliczony do 25.06, godz. 23:59)

3 ZAGRAJ ZA FREEBET

• Jeśli padnie przynajmniej jeden gol w starciu Polska – Francja, w ciągu 48 godzin od zakończenia meczu otrzymasz freebet 300 zł

• Freebetem grasz jak chcesz!

Autor tekstu

Kamil Błaszczyk

Redaktor naczelny portalu Sport Betfan. Ze sportem ma dużo wspólnego od lat młodzieńczych, a w szczególności z piłką nożną oraz tenisem. Sercem najbardziej związany z Ekstraklasą oraz Premier League. Prywatnie magister zarządzania. W wolnym czasie, poza światem sportu, pasjonat podróży, kina oraz analizy bukmacherskiej.

Najnowsze wpisy