250 złotych za wygrany bieg Zmarzlika w SGP w Warszawie

Patryk Śliwiński

09 maja 2024

Zmarzlik

Tylko dla nowych graczy BETFAN ma specjalną okazję – możliwość zgarnięcia 250 zł za wygrany bieg Zmarzlika w SGP w Warszawie!

250 złotych za wygrany bieg Zmarzlika w SGP w Warszawie – promocja żużel!

Zmarzlik promocja

11 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się Speedway Grand Prix. Będzie to święto żużla w Polsce, a oczy kibiców będą zwrócone ku Bartkowi Zmarzlikowi. Nasz czterokrotny mistrz świata jest w doskonałej dyspozycji i liczy na obronę tytułu. Zmarzlik jest faworytem do triumfu Grand Prix Polski, a więc wygrany bieg Bartka będzie formalnością. Wszyscy nowi gracze, którzy założą konto w BETFAN mają zatem doskonałą okazję, aby zgarnąć 250 złotych!

Co należy zrobić, aby z skorzystać z promocji? Wystarczy zarejestrować się z kodem SPORTBETFAN i postawić kupon w BETFAN (szczegóły poniżej). Jeżeli Zmarzlik wygra przynajmniej jeden bieg, w ciągu 48 godzin od zakończenia Grand Prix otrzymasz freebet 250 zł!

1. DOŁĄCZ I WPŁAĆ

2. ZAGRAJ KUPON

• Postaw swój pierwszy kupon SOLO lub AKO za dokładnie 25 zł i umieść na nim dowolny zakład z oferty na Speedway Grand Prix (Łączny kurs kuponu musi wynieść minimum 2.00 i kupon musi zostać rozliczony do 11.05, godz. 23:59)

3 ZAGRAJ ZA FREEBET

• Jeśli Zmarzlik wygra przynajmniej jeden bieg, w ciągu 48 godzin od zakończenia Grand Prix otrzymasz freebet 250 zł

• Freebetem grasz jak chcesz!

Autor tekstu

Patryk Śliwiński

Piłką nożną interesuję się od ósmego roku życia. Ze względu na część życia spędzoną we Włoszech, wierny kibic włoskiego calcio. Poza piłką nożną, pasjonat Formuły 1. W kręgu zainteresowań sportowych są też tenis, siatkówka, skoki narciarskie i lekkoatletyka. W przeszłości redaktor HalaMadrid.pl i Goal.pl. Kiedy nie śledzę informacji ze świata sportu, gram w piłkę albo podróżuję. Moje wywiady ze sportowcami i ekspertami sportowymi znajdziesz na Futbolnews.pl.

Najnowsze wpisy