250 zł za wygraną Wisły z KF Llapi! Promocja bukmacherska

Kamil Błaszczyk

11 lipca 2024

Promocja bukmacherska na mecz Wisła Kraków – KF Llapi w eliminacjach Ligi Europy! Tylko dla nowych graczy BETFAN ma specjalną okazję – możliwość zgarnięcia 250 zł za wygraną Wisły Kraków z KF Llapi!

Promocja - 250 zł za wygraną Wisły Kraków

Zgarnij 250 zł za wygraną Wisły Kraków z KF Llapi!

Wisła Kraków już w najbliższy czwartek rozpoczyna swoją przygodę z europejskimi pucharami. Polski klub jest ewenementem i zagra w eliminacjach Ligi Europy, grając na co dzień w rozgrywkach 1. Ligi. Nikt raczej nie liczy na ogromny sukces Wiślaków, jednak KF Llpai z Kosowa jest spokojnie do pokonania! Pierwszy mecz odbędzie się w Krakowie i to Wisła będzie zdecydowanym faworytem tego starcia. Polski, legalny bukmacher BETFAN oferuje dodatkowe 250 zł dla nowych graczy za wygraną Wisły Kraków w czwartkowy wieczór!

Promocja - 250 zł za wygraną Wisły Kraków

Co należy zrobić, aby z skorzystać z promocji? Wystarczy zarejestrować się z kodem SPORTBETFAN i postawić kupon w BETFAN. Jeżeli w meczu wygra Wisła Kraków, to zgarniesz dodatkowe 250 zł od bukmachera!

1. DOŁĄCZ I WPŁAĆ

2. ZAGRAJ KUPON

• Postaw swój pierwszy kupon SOLO lub AKO za dokładnie 25 zł i umieść na nim zakład z oferty na mecz Wisła – Llapi (Łączny kurs kuponu musi wynieść minimum 2.00 i kupon musi zostać rozliczony do 11.07, godz. 23:59)

3 ZAGRAJ ZA FREEBET

• Jeśli Wisła Kraków wygra z KF Llapi, w ciągu 48 godzin od zakończenia meczu otrzymasz freebet 250 zł

• Freebetem grasz jak chcesz!

Autor tekstu

Kamil Błaszczyk

Redaktor naczelny portalu Sport Betfan. Ze sportem ma dużo wspólnego od lat młodzieńczych, a w szczególności z piłką nożną oraz tenisem. Sercem najbardziej związany z Ekstraklasą oraz Premier League. Prywatnie magister zarządzania. W wolnym czasie, poza światem sportu, pasjonat podróży, kina oraz analizy bukmacherskiej.

Najnowsze wpisy