250 zł za gola w meczu Hiszpania – Chorwacja! Promocja Euro 2024

Kamil Błaszczyk

13 czerwca 2024

Kolejna promocja od BETFAN na Euro 2024! Hiszpania kontra Chorwacja hitem soboty na EURO 2024! Tylko dla nowych graczy BETFAN ma specjalną okazję – możliwość zgarnięcia 250 zł za gola w tym spotkaniu!

Hiszpania - Chorwacja, 250 zł, promocja

Zgarnij 250 zł za gola w meczu Hiszpania – Chorwacja na Euro 2024!

Sobotni hit Euro 2024 to z pewnością święto futbolu w całej Europie! Hiszpania zmierzy się z Chorwacją w pierwszej kolejce mistrzostw Europy w Niemczech. To Hiszpanie są faworytem tego starcia, jednak Chorwaci, po ostatnich świetnych występach w meczach towarzyskich, są głodni sukcesu na turnieju. Bukmacher BETFAN przygotował dla wszystkich nowych graczy wspaniałą promocję, w której nie musisz obawiać się o końcowy wynik spotkania. Wystarczy, że w meczu padnie przynajmniej jeden gol, a zgarniesz dodatkowe 250 zł!

250 zł za gola w meczu Hiszpania - Chorwacja! Promocja Euro 2024

Co należy zrobić, aby z skorzystać z promocji? Wystarczy zarejestrować się z kodem SPORTBETFAN i postawić kupony w BETFAN (szczegóły poniżej). Jeżeli w meczu Hiszpania – Chorwacja, padnie przynajmniej jedna bramka, to zgarniesz dodatkowe 250 zł od bukmachera!

1. DOŁĄCZ I WPŁAĆ

2. ZAGRAJ KUPON NA MECZ HISZPANIA – CHORWACJA

• Postaw swój pierwszy kupon SOLO lub AKO za dokładnie 25 zł i umieść na nim dowolny zakład z oferty na mecz Hiszpania – Chorwacja (Łączny kurs kuponu musi wynieść minimum 2.00 i kupon musi zostać rozliczony do 15.06, godz. 23:59)

3 ZAGRAJ ZA FREEBET

• Jeśli w starciu Hiszpania – Chorwacja padnie przynajmniej jeden gol, w ciągu 48 godzin od zakończenia meczu otrzymasz freebet 250 zł

• Freebetem grasz jak chcesz!

Autor tekstu

Kamil Błaszczyk

Redaktor naczelny portalu Sport Betfan. Ze sportem ma dużo wspólnego od lat młodzieńczych, a w szczególności z piłką nożną oraz tenisem. Sercem najbardziej związany z Ekstraklasą oraz Premier League. Prywatnie magister zarządzania. W wolnym czasie, poza światem sportu, pasjonat podróży, kina oraz analizy bukmacherskiej.

Najnowsze wpisy