250 zł za gola Niemiec w meczu ze Szwajcarią – promocja Euro 2024

Kamil Błaszczyk

21 czerwca 2024

Promocja bukmacherska na mecz Niemcy Szwajcaria dla nowych graczy! Tylko dla nowych graczy BETFAN ma specjalną okazję – możliwość zgarnięcia 250 zł za przynajmniej jednego gola Niemiec w meczu ze Szwajcarią!

250 zł za gola Niemiec, promocja Euro 2024

Zgarnij 250 zł za gola Niemiec w meczu ze Szwajcarią!

Niemcy jak dotąd prezentują się kapitalnie w meczach fazy grupowej Euro 2024! Die Maanschaft wygrali już ze Szkocją 5:1 i Węgrami 2:0! Gol ze Szwajcarią to w takim wypadku praktycznie „pewniaczek” patrząc na formę reprezentacji Niemiec. Szwajcarzy w dotychczasowych meczach na Euro 2024 prezentowali się również bardzo dobrze i pewnie zajmują 2. miejsce w grupie A z czterema punktami. BETFAN oferuje dla wszystkich nowych graczy specjalną promocję na start, w której można zgarnąć 250 zł za gola Niemiec!

250 zł za gola Niemiec, promocja Euro 2024

Co należy zrobić, aby z skorzystać z promocji? Wystarczy zarejestrować się z kodem SPORTBETFAN i postawić kupon w BETFAN (szczegóły poniżej). Jeżeli w meczu Szwajcaria – Niemcy, gospodarze turnieju strzelą przynajmniej jednego gola, to zgarniesz dodatkowe 250 zł od bukmachera!

1. DOŁĄCZ I WPŁAĆ

2. ZAGRAJ KUPON NA SZWAJCARIA – NIEMCY

• Postaw swój pierwszy kupon SOLO lub AKO za dokładnie 30 zł i umieść na nim zakład z oferty na mecz Szwajcaria – Niemcy (Łączny kurs kuponu musi wynieść minimum 2.00 i kupon musi zostać rozliczony do 23.06, godz. 23:59)

3 ZAGRAJ ZA FREEBET

• Jeśli Niemcy strzelą gola w starciu ze Szwajcarią, w ciągu 48 godzin od zakończenia meczu otrzymasz freebet 250 zł

• Freebetem grasz jak chcesz!

Autor tekstu

Kamil Błaszczyk

Redaktor naczelny portalu Sport Betfan. Ze sportem ma dużo wspólnego od lat młodzieńczych, a w szczególności z piłką nożną oraz tenisem. Sercem najbardziej związany z Ekstraklasą oraz Premier League. Prywatnie magister zarządzania. W wolnym czasie, poza światem sportu, pasjonat podróży, kina oraz analizy bukmacherskiej.

Najnowsze wpisy