250 zł za gola Mbappe z Austrią! Promocja bukmacherska Euro 2024

Kamil Błaszczyk

17 czerwca 2024

Świetna promocja bukmacherska na Euro 2024 od BETFAN! Mecz naszych grupowych rywali na EURO 2024! Tylko dla nowych graczy BETFAN ma specjalną okazję – możliwość zgarnięcia 250 zł za gola Mbappe w tym spotkaniu!

Kylian Mbappe, promocja Euro 2024

Zgarnij 250 zł za gola Mbappe przeciwko Austrii – dla nowych graczy!

W poniedziałek odbędzie się mecz naszych grupowych rywali na Euro 2024! Francja zmierzy się z Austrią, a wszystkie oczy z pewnością będą skierowane na gwiazdę reprezentacji Francji, Kyliana Mbappe! Francuzi są faworytem tego spotkania, jednak z pewnością łatwo nie będzie i to właśnie młody, francuski napastnik może przechylić szalę zwycięstwa na stronę Trójkolorowych. Bukmacher BETFAN przygotował dla wszystkich nowych graczy wspaniałą promocję, w której nie musisz obawiać się o końcowy wynik spotkania. Wystarczy, że w meczu Kylian Mbappe, a zgarniesz dodatkowe 250 zł!

250 zł za gola Mbappe z Austrią! Promocja bukmacherska Euro 2024

Co należy zrobić, aby z skorzystać z promocji? Wystarczy zarejestrować się z kodem SPORTBETFAN i postawić kupon w BETFAN (szczegóły poniżej). Jeżeli w meczu Austria – Francja, Mbappe strzeli gola, to zgarniesz dodatkowe 250 zł od bukmachera!

1. DOŁĄCZ I WPŁAĆ

2. ZAGRAJ KUPON NA GOLA MBAPPE

• Postaw swój pierwszy kupon SOLO lub AKO za dokładnie 30 zł i umieść na nim zakład na gola Mbappe (Łączny kurs kuponu musi wynieść minimum 2.00 i kupon musi zostać rozliczony do 17.06, godz. 23:59)

3 ZAGRAJ ZA FREEBET

• Jeśli w Kylian Mbappe strzeli gola w meczu Austria – Francja, w ciągu 48 godzin od zakończenia meczu otrzymasz freebet 250 zł

• Freebetem grasz jak chcesz!

Autor tekstu

Kamil Błaszczyk

Redaktor naczelny portalu Sport Betfan. Ze sportem ma dużo wspólnego od lat młodzieńczych, a w szczególności z piłką nożną oraz tenisem. Sercem najbardziej związany z Ekstraklasą oraz Premier League. Prywatnie magister zarządzania. W wolnym czasie, poza światem sportu, pasjonat podróży, kina oraz analizy bukmacherskiej.

Najnowsze wpisy