200 zł za gola Niemiec w meczu otwarcia Euro 2024

Kamil Błaszczyk

13 czerwca 2024

Promocja bukmacherska Euro 2024! Rozpoczynamy EURO 2024! Tylko dla nowych graczy mamy specjalną okazję – możliwość zgarnięcia 200 zł za gola Niemiec w meczu otwarcia ze Szkocją!

200 zł za gola Niemiec, promocja

Zgarnij 200 zł, jeżeli Niemcy strzelą gola w meczu otwarcia Euro 2024!

Już w piątek o godzinie 21:00 wszystkie oczy będą skierowane na Allianz Arenę w Monachium, gdzie Niemcy rozegrają mecz otwarcia Euro 2024 przeciwko Szkocji! Gospodarze imprezy będą zdecydowanym faworytem w tym starciu, jednak Szkoci z pewnością postawią się i nie będzie to łatwa przeprawa i 3 punkty dla Die Mannschaft. Bukmacher BETFAN oferuje wszystkim nowym graczom specjalną promocję, w której za przynajmniej jednego gola Niemiec możesz zgarnąć dodatkowe 200 zł na grę u tego polskiego, legalnego bukmachera!

200 zł za gola Niemiec w meczu otwarcia Euro 2024

Co należy zrobić, aby z skorzystać z promocji? Wystarczy zarejestrować się z kodem SPORTBETFAN i postawić kupon w BETFAN (szczegóły poniżej). Jeżeli w meczu Niemcy – Szkocja, gospodarze strzelą przynajmniej jednego gola (co jest pewniakiem!), to zgarniesz dodatkowe 200 zł od bukmachera!

1. DOŁĄCZ I WPŁAĆ

2. ZAGRAJ KUPON NA MECZ NIEMCY – SZKOCJA

• Postaw swój pierwszy kupon SOLO lub AKO za dokładnie 10 zł i umieść na nim dowolny zakład z oferty na mecz Niemcy – Szkocja (Łączny kurs kuponu musi wynieść minimum 2.00 i kupon musi zostać rozliczony do 14.06, godz. 23:59)

3 ZAGRAJ ZA FREEBET

• Jeśli Niemcy strzelą gola w starciu ze Szkocją, w ciągu 48 godzin od zakończenia meczu otrzymasz freebet 200 zł

• Freebetem grasz jak chcesz!

Autor tekstu

Kamil Błaszczyk

Redaktor naczelny portalu Sport Betfan. Ze sportem ma dużo wspólnego od lat młodzieńczych, a w szczególności z piłką nożną oraz tenisem. Sercem najbardziej związany z Ekstraklasą oraz Premier League. Prywatnie magister zarządzania. W wolnym czasie, poza światem sportu, pasjonat podróży, kina oraz analizy bukmacherskiej.

Najnowsze wpisy