Pobierz aplikację betfan na telefon
1. liga: typy i zapowiedź 29. kolejki
Do końca sezonu w 1. lidze pozostało już niewiele spotkań. Przed nami 29. kolejka na zapleczu Ekstraklasy. Wiele drużyn wciąż walczy o utrzymanie czy o grę w barażach. Zapraszam na zapowiedzi i typy na 1. ligę.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

1. liga: terminarz 29. kolejki

Wszystkie mecze 29. kolejki 1. ligi

Piątek 22.04

  • 18:00 Resovia Rzeszów – Zagłębie Sosnowiec
  • 20:30 ŁKS Łódź – Chrobry Głogów

Sobota 23.04

  • 12:40 Korona Kielce – Arka Gdynia
  • 15:00 GKS Jastrzębie – Widzew Łódź
  • 18:00 Puszcza Niepołomice – Górnik Polkowice
  • 20:30 Miedź Legnica – Sandencja Nowy Sącz

Niedziela 24.04

  • 12:40 GKS Tychy – GKS Katowice
  • 15:00 Skra Częstochowa – Odra Opole
  • 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała – Stomil Olsztyn

1. liga: ŁKS Łódź – Chrobry Głogów (22.04, 20:30) – zapowiedź i typy

1.74

WYGRANA ŁKSU

betfan

W jednym z piątkowych meczów 1. ligi, ŁKS Łódź podejmować będzie Chrobry Głogów. Mecz zapowiada się niezwykle wyrównanie, ponieważ obie drużyny mają tyle samo punktów i sąsiadują ze sobą w tabeli. Różni ich jednak dyspozycja. ŁKS nie przegrał w kwietniu ani jednego starcia. Zremisował z Podbeskidziem i Zagłębiem Sosnowiec, a ponadto pokonał Sandencję Nowy Sącz. Chrobry Głogów tymczasem, nie wygrał ani jednej rywalizacji, zdobywają w minionych czterech kolejkach tylko trzy punkty. Klub ten zremisował z Puszczą Niepołomice, Skrą Częstochowa i Koroną Kielce, a ponadto przegrał z GKSem Jastrzębie. ŁKS spisuje się lepiej w ostatnich tygodniach, dlatego stawiam na to, że drużyna z Łodzi zgarnie komplet punktów.

1. liga: Korona Kielce - Arka Gdynia (23.04, 12:40) - zapowiedź i typy

1.69

OBIE STRZELĄ

betfan

W pierwszym sobotnim meczu 29. kolejki 1. ligi, czeka nas bardzo ciekawe starcie. Korona Kielce zagra z Arką Gdynia. Kluby te plasują się odpowiednio na czwartej i trzeciej pozycji i walczą o bezpośredni awans do Ekstraklasy. Przegrany tego starcia będzie mógł prawdopodobnie liczyć już tylko na baraże. Gospodarze nie przegrali po przerwie zimowej ani jednego meczu. W kilku poprzednich tygodniach pokonali Zagłębie Sosnowiec i Podbeskidzie Bielsko-Biała, a ponadto zremisowali z Chrobrym Głogów. Arka Gdynia także spisuje się bardzo dobrze. Triumfowała w czterech poprzednich kolejkach, ogrywając Skrę Częstochowa, GKS Tychy, Puszczę Niepołomice i GKS Jastrzębie. Biorąc pod uwagę bardzo dobrą dyspozycję obu klubów, stawiam na BTS.

1. liga: GKS Jastrzębie - Widzew Łódź (23.04, 15:00) - zapowiedź i typy

1.83

WYGRANA WIDZEWA

betfan

GKS Jastrzębie jest czerwoną latarnią 1. ligi i będzie mu niezwykle trudno utrzymać się w tej klasie rozgrywkowej. Do Puszczy Niepołomice, która plasuje się na 15. pozycji, traci bowiem sześć punktów, co przy formie tej drużyny jest przepaścią. GKS niedawno przegrał z Zagłębiem Sosnowiec, Sandencją Nowy Sącz i Arką Gdynia, ale pokonał Chrobry Głogów. Widzew Łódź jest wiceliderem 1. ligi, ale musi walczyć o bezpośredni awans do Ekstraklasy, bo tuż za plecami z dwoma punktami straty jest Arka Gdynia. Goście tej rywalizacji, niedawno ograli GKS Katowice i Puszczę Niepołomice, a także zremisowali ze Skrą Częstochowa. Nie wyobrażam sobie innego scenariusza, jak wygrana Widzewa.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!