Pobierz aplikację betfan na telefon
1. liga: 2 zaległe mecze w środę – 01.12

W środę, 1 grudnia odbędą się 2 zaległe mecze 1. ligi. Chrobry Głogów zagra z ŁKS-em Łódź oraz Resovia Rzeszów z GKS-em Katowice.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI << 

1. liga: Chrobry Głogów – ŁKS Łódź (01.12, 18:00)

Dzisiejsze spotkanie tych drużyn to zaległy mecz 12. kolejki 1. ligi. Mecz pomiędzy zespołami, które zajmują miejsca w tabeli bardzo blisko siebie. Cztery miejsca i cztery punkty dzielą te ekipy, a być może po dzisiejszym starciu ta różnica będzie jeszcze mniejsza. Wyżej w tabeli pierwszej ligi jest ŁKS Łódź, jednak to Chrobry będzie miał dzisiaj atut własnego boiska. Czy to coś zmieni? Ciężko stwierdzić, ponieważ łodzianie są jedną z ekip, która bardzo dobrze punktuje w meczach wyjazdowych.


Obie drużyny są ostatnio raczej na zwycięskiej ścieżce. Chrobry z ostatnich czterech meczów wygrał aż trzy. Wszystkie na własnym boisku - z Arką Gdynia 1:0, ze Stomilem Olsztyn 2:0 i z Sandecją Nowy Sącz 1:0. ŁKS z kolei przegrał tylko jedno z ostatnich pięciu spotkań i łącznie w tych meczach zgarnął aż 8 punktów.

Chrobry i ŁKS są niewątpliwie ostatnio w dobrej formie, dlatego też decyduję się w tym meczu postawić na BTTS. Historycznie, w meczach z udziałem tych drużyn nie pada tak dużo bramek, jednak przy takiej dyspozycji, bardzo możliwe jest przełamanie tej passy.

Proponowany typ: Obie drużyny strzelą gola - kurs 1.85 z oferty BETFAN  

1. liga: Resovia Rzeszów - GKS Katowice (01.12, 20:30)

W zaległym meczu 18. kolejki 1. ligi Resovia zmierzy się z GKS-em Katowice. Pierwszy gwizdek w środę, 1 grudnia o godzinie 20:30, a ja z tej okazji przygotowałem na ten mecz według mnie bardzo ciekawy typ. Ale zacznijmy od przedstawienia formy i sytuacji w tabeli obu zespołów. Na tym etapie sezonu obie ekipy dzielą tylko dwa miejsca w tabeli i cztery punkty. Wyżej jest Resovia, co na pewno jest niemałym zaskoczeniem, ponieważ GKS to drużyna aspirująca do gry na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce.


Resovia w ostatnich pięciu meczach zdobyła łącznie 8 punktów, co jest bardzo dobrym rezultatem. GKS Katowice zdobył 7 oczek. Świadczy to o tym, że dzisiejszy mecz może być naprawdę wyrównany i o wygranej którejkolwiek z drużyn mogą decydować detale, czy też pojedyncze akcje indywidualne. Trzy ostatnie mecze bezpośrednie pomiędzy Resovią Rzeszów a GKS-em Katowice zakończyły się właśnie wynikami remisowymi. Szczerze liczę na podtrzymanie tej serii i remis również w dzisiejszym spotkaniu. Oczywiście, jest to ryzykownym zakład, jednak moim zdaniem warto spróbować po tak wysokim kursie.

Proponowany typ: Remis - kurs 3.20 z oferty BETFAN

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!