Pobierz aplikację betfan na telefon
1. liga: typy i zapowiedź 3. kolejki

Trzecia kolejka 1. ligi rozpocznie się już w czwartek. Zapoznaj się z zapowiedzią tych rozgrywek oraz typami na poszczególne mecze.

1. liga: zapowiedzi i typy na czwartek 12.08

Resovia Rzeszów – Skra Częstochowa (20:00)

W spotkaniu otwierającym trzecią kolejkę 1. ligi Resovia Rzeszów podejmie Skrę Częstochowa. Faworytem rywalizacji są gospodarze, którzy do tej pory są niepokonani. Zajmują obecnie szóste miejsce, a ich bilans to remis i wygrana. Skra nie najlepiej rozpoczęła sezon. Beniaminek po dwóch porażkach jest czerwoną latarnią ligi, ponieważ oprócz tego że ma zero punktów to dodatkowo posiada najgorszy bilans bramkowy. Spodziewam się więc, że gospodarze sięgną po drugie zwycięstwo z rzędu.

Proponowany typ: wygrana Resovii Rzeszów – kurs 1.63 z oferty BETFAN

1. liga: zapowiedzi i typy na piątek 13.08

Puszcza Niepołomice – ŁKS Łódź (18:00)

W pierwszym piątkowym meczu Puszcza Niepołomice zagra z ŁKSem Łódź. Goście są jednym z faworytów do awansu do Ekstraklasy. Gospodarze zdobyli do tej pory trzy punkty. Pokonali GKS Jastrzębie, ale przegrali z Koroną Kielce. ŁKS Łódź ma na swoim koncie cztery punkty i plasuje się na piątej pozycji. W ostatnich bezpośrednich dwóch spotkaniach padały wyniki 4:4 i 2:3. Spodziewam się więc wielu bramek.

Proponowany typ: powyżej 2,5 bramki – kurs 1.70 z oferty BETFAN

GKS Tychy – Miedź Legnica (20:30)

W ostatnim piątkowym pojedynku GKS Tychy, które w poprzednim sezonie grały w barażach o awans, zmierzą się z Miedzią Legnica. Gospodarze niezbyt dobrze rozpoczęli sezon, ponieważ po dwóch kolejkach mają tylko punkt. Przegrali z Resovią i zremisowali z ŁKSem. Miedź po pokonaniu GKS Katowice oraz Odry Opole z kompletem punktów plasuje się na trzeciej pozycji. Ostatni bezpośredni pojedynek między tymi klubami zakończył się wynikiem 3:2 dla GKSu.

Proponowany typ: obie strzelą – TAK – kurs 1.78 z oferty BETFAN

1. liga: zapowiedzi i typy na sobotę 13.08

Korona Kielce – GKS Jastrzębie (12:40)

Sobotnią rywalizację w 1. lidze otworzy pojedynek Korony Kielce z GKS Jastrzębie. Gospodarze są liderami tabeli i zdecydowanym faworytem tej potyczki. Pokonali Puszczę Niepołomicę oraz Skrę Częstochowa. Goście mają na koncie trzy punkty po wygraniu ze Stomilem i porażce z Puszczą. Korona jest w dobrej formie, dlatego spodziewam się, że to właśnie ona sięgnie po komplet punktów.

Proponowany typ: wygrana Korony Kielce – kurs 1.67 z oferty BETFAN

Stomil Olsztyn – Arka Gdynia (18:00)

Nastroje w Olsztynie nie są zbyt dobre. Duma Warmii bardzo źle weszła w sezon. Po dwóch kolejkach ma zero punktów, ponieważ przegrała z Chrobrym Głogów, a także uległa GKSowi Jastrzębie. Arka również nie zdobyła uznania kibiców. W pierwszym meczu zremisowała z Zagłębiem Sosnowiec, a w drugim również przegrała z Chrobrym. Oba kluby są więc w kiepskiej formie i spodziewam się, że pojedynek w Olsztynie zakończy się podziałem punktów.

Proponowany typ: remis – kurs 3.75 z oferty BETFAN

GKS Katowice – Podbeskidzie Bielsko-Biała (20:30)

GKS Katowice jest beniaminkiem 1. ligi. Do tej pory klub ten zgromadził tylko punkt. zremisował w pierwszej kolejce z Resovią, a następnie uległ Miedzi Legnica 0:1. Podbeskidzie po spadku z Ekstraklasy również nie radzi sobie najlepiej. Po dwóch rywalizacjach także ma na koncie tylko punkt. Drużyna z Bielsko-Białej zremisowała z Górnikiem Polkowice, ale przegrała z Odrą Opole aż 0:3. W większości bezpośrednich meczów między GKSem a Podbeskidzie padało mało bramek (4 na ostatnie pięć spotkań kończyło się maksymalnie dwoma golami). W sobotniej rywalizacji nie spodziewam się więc zbyt wielu okazji do świętowania.

Proponowany typ: poniżej 2,5 bramki – kurs 1.79 z oferty BETFAN

1. liga: zapowiedzi i typy na niedzielę 13.08

Widzew Łódź – Chrobry Głogów (12:40)

Niedzielną rywalizację otworzy nam mecz Widzewa Łódź z Chrobrym Głogów. Moim zdaniem będzie to najciekawsze spotkanie 3. kolejki. Obie drużyny mają na koncie komplet punktów. Widzew pokonał Sandencję Nowy Sącz 3:0 oraz Zagłębie Sosnowiec 2:1. Chrobry za to zwyciężył w meczach ze Stomilem 2:1 i Arką Gdynia 2:0. Drużyny są więc w wysokiej dyspozycji, dlatego spodziewam się, że obie strzelą gola. Dodatkowo uważam, że to Widzew nie przegra tej rywalizacji

Proponowany typ: obie strzelą i wygrana albo remis Widzewa Łódź – kurs 2.17 z oferty BETFAN

Górnik Polkowice – Zagłębie Sosnowiec (15:00)

Górnik Polkowice jest kolejnym z beniaminków 1. ligi. Podobnie jak inne zespoły, które przed sezonem grały w niższej klasie rozgrywkowej, nie radzi sobie najlepiej. Po dwóch kolejkach ma na koncie tylko punkt. Przegrał z Sandencją i zremisował z Podbeskidziem. W podobnej formie jest jednak Zagłębie Sosnowiec, które również zdobyło do tej pory tylko jedno oczko. Spodziewam się podziału punktów w tej rywalizacji.

Proponowany typ: remis – kurs 3.05 z oferty BETFAN

Odra Opole – Sandencja Nowy Sącz (18:00)

W meczu kończącym trzecią kolejkę 1. ligi Odra Opole podejmie Sandencję Nowy Sącz. Oba kluby mają na swoim koncie trzy punkty. Gospodarze przegrali z Miedzią Legnica 1:4 i pokonali Podbeskidzie 3:0, natomiast goście ulegli Widzewowi 0:3, ale triumfowali nad Górnikiem Polkowice 2:0. Uważam, że i w tym spotkaniu będziemy mieli do czynienia z podziałem punktów.

Proponowany typ: remis – kurs 3.25 z oferty BETFAN

Wybrane mecze 1. ligi można obejrzeć na Polsacie Sport.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!