Pobierz aplikację betfan na telefon
Puszcza – Chojniczanka. Typy, kursy, zapowiedź 1. liga – 7.08
Na niedzielę zaplanowano trzy mecze 4. kolejki 1. ligi. W pierwszym z nich GKS Tychy zagrają z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Następnie Skra Częstochowa zmierzy się z Termalicą, a Puszcza Niepołomice podejmować będzie Chojniczankę. Zapraszam na zapowiedzi i typy na wymienione mecze.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

1. liga: niedzielne mecze 4. kolejki

  • 12:40 GKS Tychy – Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • 15:00 Skra Częstochowa – Termalica
  • 18:00 Puszcza Niepołomice – Chojniczanka

1. liga: GKS Tychy – Podbeskidzie Bielsko-Biała (07.08, 12:40) – zapowiedź i typy

3.35

REMIS

betfan

W pierwszym niedzielnym meczu 4. kolejki 1. ligi, GKS Tychy podejmować będą Podbeskidzie Bielsko-Biała. Gospodarze tego starcia mają na swoim koncie tylko 4 punkty po 3. kolejkach, choć celują w grę w barażach. Zremisowali 2:2 z Chojniczanką, przegrali z ŁKSem Łódź, ale pokonali Termalicę. Podbeskidzie lepiej rozpoczęło sezon, ponieważ bilans po trzech starciach to dwa zwycięstwa i porażka. Goście niedzielnej rywalizacji przegrali z Arką Gdynia, ale później pokonali Odrę Opole i GKS Katowice. Starcie wydaje się być bardzo wyrównane, a w poprzednich trzech bezpośrednich starciach padł remis. Stawiam na podział punktów w tej rywalizacji.

1. liga: Skra Częstochowa - Termalica (07.08, 15:00) - zapowiedź i typy

1.95

OBIE STRZELĄ

betfan

Zarówno Skra Częstochowa jak i Termalica, nie najlepiej rozpoczęły sezon. Obie drużyny chciałyby walczyć o awans do Ekstraklasy, ale po trzech kolejkach uzbierały 4 punkty. Skra Częstochowa zremisowała bezbramkowo z Ruchem Chorzów, pokonała Chojniczankę i przegrała z ŁKSem Łódź. Termalica chciałaby jak najszybciej wrócić do Ekstraklasy. Start sezonu był dla niej jednak przeciętny. Wygrała za to z Odrą Opole, zremisowała 3:3 z GKSem Katowice i przegrała 0:2 z GKSem Tychy. Takie wyniki nie są wystarczające, aby myśleć o awansie, a zatem Termalica musi poprawić swoją dyspozycję. Goście tego starcia strzelają dużo goli, ale jeszcze więcej tracą, spodziewam się zatem BTSu. Niedzielny mecz będzie pierwszym w historii bezpośrednim pojedynkiem między Skrą Częstochowa, a Termalicą.

1. liga: Puszcza Niepołomice - Chojniczanka (07.08, 18:00) - zapowiedź i typy

2.18

WYGRANA PUSZCZY

betfan

W ostatnim niedzielnym meczu 1. ligi, Puszcza Niepołomice podejmować będzie Chojniczankę. Gospodarze tego starcia dosyć dobrze weszli w nowy sezon. Zaczęli go bowiem od dwóch zwycięstw. Pokonali Górnik Łęczna i Stal Rzeszów. Obie wygrane były przed własną publicznością. W pierwszym wyjazdowym starciu Puszcza Niepołomice uległa beniaminkowi - Ruchowi Chorzów 0:2. Chojniczanka awansowała w poprzednim sezonie do 1. ligi, zajmując drugie miejsce w 2. lidze. Nie zaczęła udanie swojej przygody w wyższej klasie rozgrywkowej. Przegrała ze Skrą Częstochowa i Chrobrym Głogów, ale podzieliła się punktami z GKSem Tychy. Puszcza Niepołomice potrafi wykorzystać atut gry na własnym stadionie, natomiast Chojniczanka jest w słabej dyspozycji. Stawiam więc na zwycięstwo gospodarzy.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!