Pobierz aplikację betfan na telefon
1. liga: Podbeskidzie – GKS. Typy i zapowiedź – 04.12

W sobotę odbędą się tylko dwa mecze 1. ligi. Pierwotnie miały zostać rozegrane trzy, ale z powodu Covid-19 rywalizacja ŁKSu Łódź z Puszczą Niepołomice została przełożona. Grać więc będą Podbeskidzie Bielsko-Biała z GKSem Katowice oraz Skra Częstochowa z Resovią Rzeszów. Zapraszam na typy i zapowiedzi wymienionych spotkań.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

1. liga: Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Katowice (04.12 12:40) – zapowiedź, typy, transmisja

Podbeskidzie Bielsko-Biała w pierwszym sobotnim meczu 1. ligi podejmie GKS Katowice. Faworytem tego starcia jest oczywiście zdecydowanie wyżej notowana drużyna gospodarzy. Podbeskidzie plasuje się bowiem na czwartym miejscu w tabeli. Ostatnie wyniki potwierdzają dobrą formę tego zespołu. Podbeskidzie pokonało bowiem Widzew Łódź oraz Górnik Polkowice, ale zremisowało z Odrą Opole.

GKS Katowice natomiast plasuje się dopiero na 14. pozycji i ma tylko cztery punkty przewagi nad strefą spadkową. Klub ten ostatnio nie jest w najwyższej dyspozycji, choć trzeba przyznać, że mierzył się z topowymi rywalami w lidze. Przegrał bowiem z ŁKSem Łódź i Miedzią Legnica. Do tego zremisował z Resovią Rzeszów. Biorąc pod uwagę zdecydowanie lepszą formę gospodarzy, stawiam na to, że to właśnie Podbeskidzie zgarnie komplet punktów.

Ostatnie bezpośrednie mecze nie wskazują na to, aby wygrać miało Podbeskidzie. Gospodarze tego starcia nie wygrali bowiem żadnej z poprzednich pięciu rywalizacji z GKSem Katowice. Obecna forma wskazuje jednak ewidentnie na piłkarzy Podbeskidzia.

Proponowany typ: wygrana Podbeskidzia - kurs 1.55 z oferty BETFAN

Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice - transmisja, gdzie obejrzeć?

Mecz Podbeskidzia z GKSem Katowice odbędzie się w sobotę o 12:40. Transmisję będzie można obejrzeć na Polsat Sport.

1. liga: Skra Częstochowa - Resovia Rzeszów (04.12 20:30) - zapowiedź i typy

W drugim i ostatnim sobotnim meczu 1. ligi Skra Częstochowa podejmie Resovię Rzeszów. Obie drużyny plasują się w środku tabeli, a zatem spodziewam się wyrównanego starcia. Skra Częstochowa jest na dziewiątym miejscu i ma na swoim koncie 27 punktów. Ostatnie wyniki tego klubu są przeciętne, szczególnie można mieć zastrzeżenia w tym sezonie do ofensywy, ponieważ Skra jest najmniej bramkostrzelną drużyną w lidze. W 19. kolejkach zdobyła tylko 13 bramek. Ostatnio pokonała GKS Jastrzębie i Sandencję Nowy Sącz, ale przegrała z Koroną Kielce i zremisowała z ŁKSem Łódź.

Resovia Rzeszów jest na 12. pozycji w tabeli i ma na swoim koncie 24 punkty. Klub ten odnotowuje jednak ostatnio coraz lepsze wyniki. Goście wieczornego spotkania nie przegrali bowiem od pięciu kolejek. W trakcie tej serii pokonali Widzew Łódź i GKS Tychy oraz zremisowali z Górnikiem Polkowice, Odrą Opole i GKSem Katowice. Stawiam w tym meczu na podział punktów.

Proponowany typ: remis - kurs 3.15 z oferty BETFAN

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!